Wpis z mikrobloga

  • 33
@bolsonn Nazwisko Robercika zna pół świata, sławą przewyższa papieża. Żona non stop jeździ z chadami na wycieczki i wrzuca do internetu. Do tego 'obraża' go w wywiadach, pisze jakieś dyrdymały o 'swoim imperium'. Chyba nie ma większego simpa, szkoda chłopa.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Nie chce mi się wierzyć, że te wszystkie Plotki i Pudelki odpuściłyby sobie taki temat, gdyby po cichu nie szło na to grube siano. Podobnie jak ktoś sobie obejrzy jakieś Kanały Sportowe, Weszło, Kanał Zero, Meczyki czy nawet Ćwiąkałę... ci ludzie nie raz puszczali oczko do widza wspominając o bachacie, więc środowisko sportowe też jest z tym obeznane i też mają bekę z Lewego. No ale tak jak mówię, są związani z
  • Odpowiedz
Tak jak dotychczas śmiałem się z teorii wykopków co do Ani Lewandowskiej, tak im więcej takich fotek widzę, tym bardziej w to wierzę. Nie znam ZADNEJ kobiety, która wstawia tyle fotek z atrakcyjnymi facetami. Mogę uwierzyć, że spotyka się z nimi tylko biznesowo i trzaska fotki, tu do niczego nie musi dojść. ALE niespecjalnie wierzę w to, że typy tak często są z nią prywatnie i nikt jej nie peklował. To się
  • Odpowiedz
@Thorrand: i to samo w drugą stronę. Atrakcyjna dziewczyna z atrakcyjnym facetem na wakacjach. Jakoś nie wierzę, że jadą tam czytać pana tadeusza. Większość ludzi by się nawet nie zastanawiało.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: +1. Tak jak napisałem w innym wątku, mogę uwierzyć że Lewandowska spotyka się z chadami biznesowo i tylko są fajne fotki do kamery. W to mogę uwierzyć, bo poznałem trochę ten biznes z boku. I tu wykopki twardo przesadzają. Natomiast wiem również, że takie relacje są ścisłe (o ile są to profesjonaliści) - żadnej styczności poza biznesowymi sprawami poza tym, czego wymaga etykieta (jakieś rozmowy, wspólne obiadki). Głównie po
  • Odpowiedz
@KEjAf: wszedłem teraz na tego IG, przejrzałem ostatnie 2 miesiące. Prawie nic nie ma z kontrowersyjnych, rzucających się w oczy rzeczy. Chyba, że kazali jej go ogarnąć.
  • Odpowiedz