Wpis z mikrobloga

Pyszne.pl jest bardzo fajne, dopóki nie masz problemu. którego nie ma w ich "pomocy" na stronie. Dzisiaj zgłosiłem, że kod pocztowy dla mojego adresu jest błędnie podawany przez pyszne, przez co po wpisaniu adresu do zamówienia nie wyświetlają się niektóre pobliskie restauracje. Dostałem elegancką informację, że kody dostarcza zewnętrzny dostawca i oczywiście nie mogą nic z tym zrobić. Niby mała rzecz, ale strasznie irytuje a to, że nikt nie chce wziąć za to odpowiedzialności i coś z tym zrobić wkurza jeszcze bardziej. Człowiek chce prawilnie zgłosić problem i przysłużyć się społeczeństwu a oni skutecznie zniechęcają. Tak niestety jest z wieloma serwisami, stronami, firmami i to jest bardzo smutne
#pysznepl #smutek
  • 2
  • Odpowiedz
@KociaPupa: a daj spokój, ja zgłosiłem do chyba jakdojade że mój adres źle pokazje, tzn. dojście z niego na przystanki, bo przez pozamykane tereny, to nawet nie odpisali, a dałem wszystko co potrzebne + jak to wygląda (poprawnie) z Google, bo oni chyba z open streer map korzystają.
No to zaczałem trasy bezposrednio z danego przystanku liczyć + typowe dojście na na niego, skoro nie chcą (dla całkiem sporego osiedla)
  • Odpowiedz