Wpis z mikrobloga

  • 1
@kishibashi Zastanawia mnie to, z jakiej przyczyny produkujesz się, tłumacząc konfederatom śmiejącym się z debilizmu chochołów we własnym umyśle.
Mnie nigdy nie udało się przemówić do rozsądku, chłopski rozum, #!$%@? lewactwa i "Mentzen dobrze mówi, jego posłuchaj" zawsze zwycięża.
  • Odpowiedz
  • 3
@vvv-vvv

@Novameh ah ten konfiarski humor, #!$%@? jak zawsze

@Novameh ty no, ale beka, a weź powiedz, gdzie tutaj ktoś się myli? Bo chyba, nie uważasz, że 12% ludności, uratuje planetę, kiedy reszta ma to w dupie? Nie uważasz tak? Prawda?
Chyba łatwiej jest postawić kilkaset giga fabryk w Afryce i jebitby rurociąg na wodę, bądź zbudować milion studni, niż zmienić klimat, kiedy 80% ludzi ma to w dupie?
  • Odpowiedz
@Novameh: rozwiązanie problemu głodu i bezdomności doprowadziłoby do jeszcze większego ocieplenia klimatu więc nie wiem czemu mieliby realnie działać w tym kierunku
  • Odpowiedz
tak, ponieważ na temperaturę ogólną wpływają reakcje chemiczne, które da się kontrolować.

Na głód wpływają jednostki które mając pokarm rozmnożą się i stworzą więcej „głodnych ludzi” i tego nie da się kontrolować.


@Tyrande: czyli mówisz że da się zatrzymać trucie planety przez ograniczanie absolutnie wszystkiego 15% populacji kiedy Chiny i Indie swoim wzrostem przykrywają nas kilkukrotnie?

Ew chcesz powiedzieć że jesteśmy w stanie ograniczyć trucie wszystkim ludziom ale nie potrafimy rozwiązać
  • Odpowiedz
humor


@vvv-vvv: mnie zastanawia co mają nasrane w głowie ludzie co twój wysryw plusują czy ty i czemu uważają to za humor... Bo wystarczy żyć na świecie by widzieć, że te tępe #!$%@? to tak raz na 10-15 lat doprowadzają do globalnych kryzysów gospodarczych, w wielu krajach Europy relatywnie ludzie są ubożsi niż 20 lat temu, ceny mieszkań w Polsce są absurdalne ale w innych krajach również, nawet jeżeli nieco mniej.
  • Odpowiedz
Co trzeba mieć nasrane by ludziom co nie potrafią/nie chcą naprawić prostych problemów ufać w kwestii przyszłości planety...

@LifeReboot: To teraz argumentem ma być "skoro politycy się pod to podczepili, to znaczy, że to bzdura"? Taką samą logikę możemy zastosować do CPK, KDP, elektrowni atomowej "Co trzeba mieć nasrane by politykom ufać w kwestii tego, że zbudują EJ". Ale pewnie wtedy już nie działa bo wykopkowi jedno pasuje, a drugie nie.
  • Odpowiedz
trafia do Ciebie infantylny obrazek i wydaje Ci się, że to jego skomplikowana natura sprawi


@kishibashi: Nie ma w tym obrazku nic skomplikowanego.

postanowiłem udzielić Ci darmowej lekcji


@kishibashi: Powiem Ci szczerze, że oczekiwałem ciekawego zaorania, które otworzy mi oczy lub poszerzy horyzonty.

Odpowiednia konstrukcja podatkowa może sprawić, że bardziej opłaca inwestować w innowacje


@kishibashi: Ty rozumiesz jaka to jest patologia? Wiesz, że jak w 100% opodatkujesz pracę to
  • Odpowiedz
@Novameh śmieszy Cię głupota? Kiedy ktoś wygłasza w ten deseń swoje mądrości, to czuję zarzenowanie, co ten człowiek robił przez okres swojego szkolnictwa, że stał się tak głupi.
  • Odpowiedz
Odpowiednia konstrukcja podatkowa może sprawić, że bardziej opłaca inwestować w innowacje


@kishibashi: Ty rozumiesz jaka to jest patologia? Wiesz, że jak w 100% opodatkujesz pracę to bardziej będzie się opłacało kraść?


@duckmysick69: Powiem tak - doczytałem do tego momentu i dalej mi się nie chciało bo od razu widać, że jesteś ułomem. Te patologiczne konstrukcje doprowadziły do dynamicznego wzrostu zamożności i dobrobytu jak Korea Południowa i Singapur oraz są obecne
  • Odpowiedz
tak, ponieważ na temperaturę ogólną wpływają reakcje chemiczne, które da się kontrolować. Na głód wpływają jednostki które mając pokarm rozmnoża się i stworzą więcej “głodnych ludzi” i tego nie da się kontrolować.


@Tyrande Ciekawe akrobacje logiczne musiałeś wykonać, żeby dojść do takich wniosków. Po kolei. Kto powoduje te reakcje chemiczne? Czarodziej z krainy Oz?
Z jednej strony piszesz, że ludzi nie da się upilnować, a z drugiej podatek klimatyczny pozwoli upilnować ludzi
  • Odpowiedz
ah ten konfiarski humor, #!$%@? jak zawsze


@vvv-vvv: a co tu konfiarskiego? To, że UE kasuje kolejnymi ograniczeniami gospodarkę europejską i tym samym wysyła produkcję do krajów trzeciego świata, które mają gdzieś emisyjność? Na pewno taka kopalnia w Afryce lub w Azji będzie mniej emisyjna niż ta w Europie. Na pewno mordo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz