Wpis z mikrobloga

@d4wid: Cały Wykop: ktoś coś rzekomo powiedział, co ktoś zinterpretował w zupełnie inny sposób niż by wskazywała treść tej rzekomej wypowiedzi, a poza tym to taka sprawa, że udział polskiej Policji ch%^ wie co by miał dać, pismak oczywiście niczego nie zweryfikował, ale poleciało na główną z płomieniem, bo są wszystkie słowa klucze, które triggerują wykopków.
  • Odpowiedz
  • 5
@d4wid: bawi mnie myslenie, ze na glownej to siedza jacys inni uzytkownicy niz na mikroblogu xD


@kinkykylie: nieironicznie, jeśli chodzi o "gorące" to poziom jest wyższy.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: w nocy ktoś wrzucił mema zestawiającego prezydenta Iranu z powieszoną 16 latką za to, że ktoś ją zgwałcił, więc prezydent jest mordercą.

Nie odmawiam mu negatywnych zasług, ale gość w momencie gdy wieszali kobietę był dosłownie od kilku dni jakimś drugim zastępcą prezesa sądu najwyższego, a powieszenie było czymś w rodzaju samowolki nawiedzonego sędziego niskiego szczebla, bo zaraz po tym został aresztowany, a kobieta pośmiertnie uniewinniona. Jak zwróciłem na to
  • Odpowiedz
  • 2
@d4wid nie odpowiedziałeś nawet na moje pytanie


@twojstarypijan: przecież ci uposiu odpowiedziałem, po cholerę zgłaszać na policję w Polsce, skoro to był mieszkaniec Niemiec? I tym się zajmuje niemiecka policja.

a te XD to możesz sobie do swojej starej pisać jak ci każe pokój posprzątać


Niezły pocisk na poziomie maciuska 15-letniego z tiktoka, najlepsze, że nic złego nie powiedziałem na twój temat.
Btw odpowiedź mnie nie dziwi, po nazwie @twojstarypijan i
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: Mosiek ! A jakby zabili kogoś z waszych ?


@trzeszczka: po pierwsze saszka, jak już to pytaj po polsku.
Nie jesteśmy w RoSSji i tutaj obowiązuje w miarę poprawna polszczyzna.

Tzn. kogo z naszych?
W Polsce nie piszemy w liczbie mnogiej jak u was.
  • Odpowiedz
@d4wid X2 dlaczego najgłupsza? Zabija mi kogoś bliskiego w Niemczech to nie mogę zgłosić tego do polskie policji? To wręcz zdaje się idealnym rozwiązaniem - ale jak widać kolego #!$%@? się na tag polityka - tutaj ludzie szczycą się drogim paliwem, spożywka, kosztami życia - ale jednocześnie pojreslenaa że PiS nie rządzi xd
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid X2 dlaczego najgłupsza? Zabija mi kogoś bliskiego w Niemczech to nie mogę zgłosić tego do polskie policji? To wręcz zdaje się idealnym rozwiązaniem - ale jak widać kolego #!$%@? się na tag polityka - tutaj ludzie szczycą się drogim paliwem, spożywka, kosztami życia - ale jednocześnie pojreslenaa że PiS nie rządzi xd


@TenOdMirabelek: wy to chyba trollujecie.
Zabity mieszkał w Niemczech, więc się zajmuję tym NIEMIECKA POLICJA.
ILE MOŻNA XD
d4wid - >@d4wid X2 dlaczego najgłupsza? Zabija mi kogoś bliskiego w Niemczech to nie ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz