Wpis z mikrobloga

@placken: Diety nfz za darmo (znaczy z podatków,) różnorodne diety do wyboru, kalorie sam dobierasz. Generujesz listy zakupów itp. Polecam, chociaż trafiają się dziwne rzeczy i jak ktoś nie umie gotować to opisy są dość lakoniczne. Po jakimś czasie już wiesz co ci smakuje a co nie i można niektóre przepisy wywalić.
  • Odpowiedz
@placken: To polecam, Ogólnie z różową w 1,5 miesiąca zrzuciliśmy po 7kg. A no i obcinałem stopniowo kalorie bo na początku posiłki były bardzo duże objętościowo i cieżko było je zjeść na raz. Teraz mamy łącznie 4100 kcal na dwie osoby i jest to takie optimum.
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88 fajnie że zobaczyłem twój wpis przed chwilą założyłem konto wpisałem swoje wymiary wzrost wagę wiek wygenerowałem sobie diety od dnia jutrzejszego bodajże do 17 czerwca i powiem szczerze że wygląda to całkiem smacznie jeszcze mnie czekają zakupy
  • Odpowiedz
@podmaks: Gówno prawda, brzuch rośnie od nadmiaru kalorii. Możesz jeść sam chleb i nie urośnie ci brzuch o ile będziesz w deficycie. (wiadomo że to niezdrowe bo zbilansowana dieta powinna zawierać węglowodany, tłuszcze i białka, ale tak długo jak będziesz w deficycie to nie przytyjesz)
  • Odpowiedz