Wpis z mikrobloga

nikt na studiach nigdy nie dawał #!$%@? o moją frekwencję xD


@StdPtr: z tym niestety bywa różnie. Podczas mojego studiowania niektórzy prowadzący zajęcia potrafili się o to #!$%@?ć. Nawet listy obecności na wykładach się zdarzały.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: chwile spędzone z moim facetem w pobliskim parku są bliższe mojemu sercu, niż byłaby jakas durna wycieczka na Bali samej albo z koleżanka. Taka refleksja mnie naszła.
Poza tym nikt tak nie mówi xddd
  • Odpowiedz
@Agca: a jakbyś była sama? xd @xqwzyts

Mam wrażenie, że te posty są adresowane do jakichś ludzi co żyją pod kamieniem.


@Dlkvv: to samo co ludziekupujący kamienie i medaliony, talizmany - zwłaszcza w czasie covid ludzie na to się rzucili, że kobiety z którymi rozmawiałem małe fortuny pozarabiały xd
To jeśli ludzie wierzą w jakieś bibeloty, to jestem w stanie uwierzyć w łapanie się na takie cuda. Miałem też koleżankę
  • Odpowiedz
  • 2
@xqwzyts Może w tym jest jakaś metoda. Ludzie mający trochę oleju w głowie widzą, że jest to mistyfikacja i dają sobie spokój, a na spotkania przychodzą tylko osoby naiwne i odklejone.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: ciężko mi uwierzyć że ludzie są tak głupi że wierzą im w te ściemy, a jak ktoś jest tak glupi że faktycznie uwierzy to nie może mieć dużych pieniędzy na inwestowanie w ten syf
  • Odpowiedz