Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem czemu ludzie się śmieją z Hołowni. Chłop dosłownie stara się jak najbardziej otworzyć Sejm na obywateli. W dodatku, jak jest jakaś awantura w Sejmie to on zawsze reaguje spokojem i merytoryką. A przypominam, że on ma wykształcenie średnie w przeciwieństwie do większości pisowców, którzy mają wyższe, a zachowują się jak bydło.
#polityka #sejm #holownia #bekazpisu
Koziom - Nie rozumiem czemu ludzie się śmieją z Hołowni. Chłop dosłownie stara się ja...

źródło: Screenshot_20240520_074939_Chrome

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@mentari: typie, jakbys nie byl podrecznikowym tuskobotem, ktory przyjmuje do wiadomosci tylko papke z tvnu i czysta wode z tvp to by do cb dotarlo, ze platforma finansowala twitterowego trolla do dojezdzania calej opozycji

pewnie dalej to zreszta robi xD
  • Odpowiedz
@Koziom: Nie udawajmy, że główną motywacją nie jest szukanie sposobu na odwrócenie spadającego sondażowego poparcia w wyborach prezydenckich, które powoli będą się zbliżać. Ale może przy okazji wyjdzie z tego coś dobrego.

Podobno trochę też zgrzyta w samej Trzeciej Drodze. Ostatnie wybory samorządowe udowodniły, że Pl2050 nie dodała PSLowi zbyt dużo poparcia. Hołownia ponoć dobrze dogaduje się z Tuskim i chodzi na spotkania, na które Szymek nie jest zapraszany. Sam
  • Odpowiedz
@Wink: znajdz mi lepsze okreslenie na ta grupe spoleczna to zaczne go uzywac. neuropek jest troche szerszy i tak jak simpuje do tuska tak nie jest to bezwzgledna regula, lecz tylko zasada. kazda krytyka tuska == pisior/konfiarz (tzn ja jestem pisiorem i konfiarzem, ale to dlatego ze od kilkunastu lat nic sie nie zmienilo, tusk robi dokladnie to co robil, a naprawde sensownej opozycji jak nie bylo tak nie ma
  • Odpowiedz
wiesz skoro Jan Paweł II - wielki święty Kościoła sam odwiedzał synagogi, a Żydów nazywał starszymi braćmi w wierze, to czego oczekujemy od zwykłego kardynała?


@galicjanin: proszę nie mieszać mi faktów. Starsi bracia w wierze - mógł tak mówić ( czarni to dla siebie bracia, tak się nazywają bez względu na wyznanie, tak się przyjęło) co do chrześcijaństwa to wywodzi się poczesci z judaizmu, Jezus był mesjaszem ( ja bym
  • Odpowiedz
@Koziom: Z Kotłownią sprawa jest prosta. Pisowcy wiedzą że Hołownia oprócz PO jest ich największym zagrożeniem. Lewica mniejszym zagrożeniem ponieważ pod takim kierownictwem słabną a Hołownia zawsze może przeciągnąć na swoją stronę umiarkowanych. Powiedzmy, na kogo zaglosowałby elektorat Pisu w drugiej turze gdy nie będzie pisowca.... muszą obrzydzać wszystkich wokół. Nie ma tym żadnej większej konspiracji, ot wojna o elektorat

1) Większość wykreowała sobie fałszywy wizerunek Hołowni jako płaczka konstytucyjnego, turbokatola i ultrasymetrysty. Większość nie czyta programów i nie słucha co mówią a potem zdziwienie. Hołownia nigdy nie udawał kogoś innego, nie jest turbokatolem a kimś w rodzaju fajnokatolika. Na przykład mówi że jego poglądy na temat aborcji są stałe z powodów etycznych (domyślam się że filozoficznych) ale nie będzie blokował gdy pojawi się wyraźna wola ludu. Poza tym Czadownia ocieplił wizerunek sejmu. Dobry marszałek, taki nowoczesny i bezkompromisowy zmienił oblicze sejmu. Nie rzuca typowymi populizmami i obietnicami mówi to o czym mądrzy ludzie wiedzą. Miał kilka projektów ograniczających zakusy polityków. Generalnie człowiek z którym niekoniecznie musisz się zgadzać w każdym temacie ale czujesz że też chce zmian i zmiany pokoleniowej a 2050 jest partią bardzej na centrum niż Hołownia ponieważ znaczna część kadry pochodzi od PO. 2050 ma jeszcze postulaty ekologiczne i zróżnoważony rozwój więc nie powiedziałbym że są talibami. Trzeba słuchać co mówią a Czadownia mocno krytykuje obecny model państwa zarządzany przez ludzi 60+
2) Zgaduję że chodzi o wybory i owce pisowce grają powoli pod przyszłe wybory prezydenckie i obecne. Próbują podgryzać dwóch potencjalnych kandydatów jednocześnie jednocześnie zwiększając szansę na wygraną pisowca. Jeśli wygra Pisowiec to nic się nie zmieni, Trzaskowski wiadomo antykatolik turbolewak zmusi dzieci do masturbacji brutalnej kopulacji a Hołownia wiadomo oszukał nas bo połączył się z Tuskiem, nie ma doktoratu, głosowałam na Hołownię ale teraz nie zagłosuję, talib, droga do nikąd, dobrowolny zus. Obrzydza się obu by zdemobilizować koalicję do głosowania przeciwko Pisowi. Jeśli ktoś głosował na koalicję to na pewno nie będzie głosował na PIS, nie wierzta w to prędzej nie pójdzie głosować niż odda głos na Pis. Każdy powinien wiedzieć że głos na Lewicę i TD to także pośredni głos na PO pod patronatem rudego cesarza.
3) To nie Hołownia zajmuje się pisaniem ustaw, trzeba pamiętać że Pisowcy zostawili dużo ustaw na przyszłą kadencję i niedawno wysyłali mnóstwo projektów do sejmu. Skończyły się czasy ustaw pisanych na kolanie wprowadzanych po nocach. Obrady sejmu będą regularne i jawne.
4) Zapomina się że Hołownia bronił nie tyle siebie co wziął na klatę dziadków z PSL. Cały czas mówiło jaki to zły marszałek bo przeniósł głosowanie na po wyborach a nie mówiło się o tym że najwięcej obiekcji miały dziadki z PSL. Cały klub 2050 zagłosował za chyba jedyny za wszystkimi projektami w 100% podczas gdy w Po lub na Lewicy zdarzali
  • Odpowiedz
Nie rozumiem czemu ludzie się śmieją z Hołowni.


@Koziom: wiesz, pisowcy śmieją się z chłopa przebranego za babę i "#!$%@?" pod blokiem w nocy, więc nic dziwnego. Głupich ludzi bardzo łatwo jest rozśmieszyć.
  • Odpowiedz
@Koziom:

Skandale Hołowni:

* podał rękę w rękawiczce
* uronił łezkę
* założył barierki przed sejmem (jednak nie, ale niesmak pozostał ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@Cogito-sum

@Koziom: A jak tam likwidacja sejmowej zamrażarki? Dalej "w zapowiedziach" czy cisza?( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jakbyś słuchał odpowiedzi Hołowni na to pytanie, to byś wiedział, że PiS wrzuca jakąś ustawę, która jest niedopracowana, źle napisana, Hołownia odsyła do poprawek, komisje poprawiają parę tygodni , a w tym czasie pisiory dra jape o zamrażarce. Tak naprawdę mam wrażenie, że to jest element polityki informacyjnej PiSu.
  • Odpowiedz