Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem czemu ludzie się śmieją z Hołowni. Chłop dosłownie stara się jak najbardziej otworzyć Sejm na obywateli. W dodatku, jak jest jakaś awantura w Sejmie to on zawsze reaguje spokojem i merytoryką. A przypominam, że on ma wykształcenie średnie w przeciwieństwie do większości pisowców, którzy mają wyższe, a zachowują się jak bydło.
#polityka #sejm #holownia #bekazpisu
Koziom - Nie rozumiem czemu ludzie się śmieją z Hołowni. Chłop dosłownie stara się ja...

źródło: Screenshot_20240520_074939_Chrome

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@mentari: typie, jakbys nie byl podrecznikowym tuskobotem, ktory przyjmuje do wiadomosci tylko papke z tvnu i czysta wode z tvp to by do cb dotarlo, ze platforma finansowala twitterowego trolla do dojezdzania calej opozycji

pewnie dalej to zreszta robi xD
  • Odpowiedz
@Koziom: Nie udawajmy, że główną motywacją nie jest szukanie sposobu na odwrócenie spadającego sondażowego poparcia w wyborach prezydenckich, które powoli będą się zbliżać. Ale może przy okazji wyjdzie z tego coś dobrego.

Podobno trochę też zgrzyta w samej Trzeciej Drodze. Ostatnie wybory samorządowe udowodniły, że Pl2050 nie dodała PSLowi zbyt dużo poparcia. Hołownia ponoć dobrze dogaduje się z Tuskim i chodzi na spotkania, na które Szymek nie jest zapraszany. Sam PSL
  • Odpowiedz
@katopa:

typie, jakbys nie byl podrecznikowym tuskobotem

no tak, klasyczny tuskobot

@TS_X9:

szkoda nawet czytac te twoje wysrywy tuskobocie


Co wy, ten sam software macie wgrany? xD
  • Odpowiedz
@Wink: znajdz mi lepsze okreslenie na ta grupe spoleczna to zaczne go uzywac. neuropek jest troche szerszy i tak jak simpuje do tuska tak nie jest to bezwzgledna regula, lecz tylko zasada. kazda krytyka tuska == pisior/konfiarz (tzn ja jestem pisiorem i konfiarzem, ale to dlatego ze od kilkunastu lat nic sie nie zmienilo, tusk robi dokladnie to co robil, a naprawde sensownej opozycji jak nie bylo tak nie ma xd).
  • Odpowiedz
wiesz skoro Jan Paweł II - wielki święty Kościoła sam odwiedzał synagogi, a Żydów nazywał starszymi braćmi w wierze, to czego oczekujemy od zwykłego kardynała?


@galicjanin: proszę nie mieszać mi faktów. Starsi bracia w wierze - mógł tak mówić ( czarni to dla siebie bracia, tak się nazywają bez względu na wyznanie, tak się przyjęło) co do chrześcijaństwa to wywodzi się poczesci z judaizmu, Jezus był mesjaszem ( ja bym go
  • Odpowiedz
@Koziom: Z Kotłownią sprawa jest prosta. Pisowcy wiedzą że Hołownia oprócz PO jest ich największym zagrożeniem. Lewica mniejszym zagrożeniem ponieważ pod takim kierownictwem słabną a Hołownia zawsze może przeciągnąć na swoją stronę umiarkowanych. Powiedzmy, na kogo zaglosowałby elektorat Pisu w drugiej turze gdy nie będzie pisowca.... muszą obrzydzać wszystkich wokół. Nie ma tym żadnej większej konspiracji, ot wojna o elektorat

1) Większość wykreowała sobie fałszywy wizerunek Hołowni jako płaczka konstytucyjnego, turbokatola
  • Odpowiedz
Nie rozumiem czemu ludzie się śmieją z Hołowni.


@Koziom: wiesz, pisowcy śmieją się z chłopa przebranego za babę i "#!$%@?" pod blokiem w nocy, więc nic dziwnego. Głupich ludzi bardzo łatwo jest rozśmieszyć.
  • Odpowiedz
@Koziom:

Skandale Hołowni:

* podał rękę w rękawiczce
* uronił łezkę
* założył barierki przed sejmem (jednak nie, ale niesmak pozostał ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@Cogito-sum

@Koziom: A jak tam likwidacja sejmowej zamrażarki? Dalej "w zapowiedziach" czy cisza?( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jakbyś słuchał odpowiedzi Hołowni na to pytanie, to byś wiedział, że PiS wrzuca jakąś ustawę, która jest niedopracowana, źle napisana, Hołownia odsyła do poprawek, komisje poprawiają parę tygodni , a w tym czasie pisiory dra jape o zamrażarce. Tak naprawdę mam wrażenie, że to jest element polityki informacyjnej PiSu. Zróbmy tak
  • Odpowiedz