Wpis z mikrobloga

@wojciech-kozakiewicz: Jasne; widocznie mam zwidy jeżdżąc do pracy i oglądając czasami całkiem zadbane jej egzemplarze.XD
Ostatnie Vectra C wyszły na rynek z rejestracją drugiej połowy 2009, potencjalnie nawet 2010 czyli 14 lat temu. I owszem jest ich już bardzo mało, względem tego ile ich było ale dalej są.
Podstawowym problemem Vectry, jak i każdego auta w UK są koszty napraw auta, zwłaszcza robocizny, powodujące że przestaje się opłacać naprawiać większość aut
  • Odpowiedz
@harrame: Na litość, jak można pisać takie głupoty.

@Cztero0404:

@JanDzbanPL: #!$%@? no niby duzo ludzi cos tam cisnie o Opelkach ale nie znam nikogo kto ma Opla i by narzekal na jakies wielki koszty czy wymiany w tych autach, czy to astra, insignia czy signum. W przeciwienstwie do marek premium np. A te nowsze insignie to bardzo bardzo ladne auta

@hanma:

Jeżdziłem kilkoma własnymi autami, w rodzinie było
  • Odpowiedz
Insignie tez, kiedys jedno z popularniejszych aut, szczyt marzen janusza, po latach okazalo sie ze koszty utrzymania wieksze niz w markach premium i poznikaly z ulic xD


@harrame: Mam Insignię i nic się niej nie dzieje (2012 rok). Buta w 4x4 ma aż miło. Żadnej korozji, problemów. Po prostu jeździ. Minusem jest spalanie, bo oscyluje w 8,5-9,2L/100km
  • Odpowiedz