Wpis z mikrobloga

@danni12 Sen z powiek mi spędza to że ci chorzy ludzie mieliby jeszcze wychowywać dzieci. Wychowałem dwoje własnych dlatego mnie to przerarza .Jeśli jesteś w stanie to sobie wyobraź jak to dziecko będzie się czuło. Jakiej traumy doświadczy trafiając do takich ludzi.


@Audiofilus_excomunicus6: Ja trochę inaczej to widzę.
Nie widzę problemu w tym, że dzieci mogą się wychowywać w rodzinie, w której np. jest depresja. Tylko dla mnie są
  • Odpowiedz
@Audiofilus_excomunicus6:
Hahaha. Moje wpisy też pousuwane, strata czasu na te dyskusje.

@danni12: Nie wiem, czy to zaraportowałaś Ty, czy nie. Prowadziliśmy kulturalną wymianę zdań i poglądów. Ale nie spodziewajcie się, dojścia do porozumienia takimi metodami.
  • Odpowiedz
@Audiofilus_excomunicus6: Różnica między homoseksualizmem, a uzależnieniem od używek jest taka, że to pierwsze nie jest ani uzależnieniem, ani nie jest (samo w sobie) szkodliwe dla zdrowia, więc nie ma czego współczuć.

usunięto mój komentarz, czyli komuś się nie spodobał


Albo sprzeczny z regulaminem, czyli był obraźliwym kłamstwem.

Homoseksualizm nie jest dewiacją z bardzo prostego powodu - nie ma najmniejszego powodu, by go za dewiację uznać. Nie spełnia nijak definicji. Nawet
  • Odpowiedz
@Audiofilus_excomunicus6:

Moim i pewnie nie tylko moim zdaniem wszystko z LGBT jest chorobą głównie psychiczną.


Dlaczego, skoro nawet w najmniejszym stopniu nie spełnia definicji choroby psychicznej? Wiesz, że brak pojmowania rzeczywistości jest jednym z najważniejszych objawów chorób psychicznych? Może projektujesz swoje problemu na innych po
  • Odpowiedz
orientacji seksualnej się nie leczy,


@danni12: To że nie możemy teraz jej zmienić, nie znaczy że w przyszłości nie będziemy dysponować technologią pozwalającą na przebudowę mózgu, bo tego by wymagała pełna zmiana orientacji seksualnej
  • Odpowiedz
@Eskim0s Hetero jest bezdyskusyjne normalny i zdrowy i jedno magiczne słowo dla tej orientacji to REPRODUKCJA .No i tutaj można wrócić do ostatniej pozycji w ankiecie czyli prawo do adopcji .Niech każda z orientacji adoptuje dzieci poczęte z ich typu związku. Tylko tyle i aż tyle. Dziękuję na tym już skończę.
  • Odpowiedz
@Audiofilus_excomunicus6:

Hetero jest bezdyskusyjne normalny i zdrowy i jedno magiczne słowo dla tej orientacji to REPRODUKCJA

Osoby homoseksualne i biseksualne też mogą dokonać reprodukcji.
Z czego osoby homoseksualne mogą zastosować:
-
  • Odpowiedz