Wpis z mikrobloga

  • 2
Nie ponieważ dewiacje powinno się leczyć


@Audiofilus_excomunicus6: Wytłumacz mi móżdżku, jak chcesz leczyć z orientacji seksualnej?? Elektrowstrząsami?
Wysoki iloraz inteligencji, to w zasadzie też jest dewiacja. Do wybitnie inteligentnych też masz problem?

Cały kościół katolicki to jest chora dewiacja, bo kto widział żeby chłopy zamiast kobietami, interesowaly się dziećmi i w dodatku nosili sukienki. Ale to akurat pewnie ci snu z powiek nie spędza?
  • Odpowiedz
@danni12 Sen z powiek mi spędza to że ci chorzy ludzie mieliby jeszcze wychowywać dzieci. Wychowałem dwoje własnych dlatego mnie to przerarza .Jeśli jesteś w stanie to sobie wyobraź jak to dziecko będzie się czuło. Jakiej traumy doświadczy trafiając do takich ludzi.
  • Odpowiedz
  • 1
Jeśli jesteś w stanie to sobie wyobraź jak to dziecko będzie się czuło. Jakiej traumy doświadczy trafiając do takich ludzi.


@Audiofilus_excomunicus6: Do jakich ludzi? Myślisz, że homoseksualne kobiety nie mają dzieci, ze sztucznego zapłodnienia lub poprzednich związków?
Dlaczego w Polsce nic się nie słyszy o znęcaniu się nad dziećmi w rodzinach jednopłciowych, ale patologii w rodzinach hetero jest aż za dużo?
Ale ty się boisz o dzieci w rodzinach homo. Niepotrzebnie,
  • Odpowiedz
@Ekspert_od_niczego Nie przekonasz mnie kolego wklejając coś z jakiegoś portalu w internecie. Ponieważ jak się rozejrzeć do okoła to widać że współczesne nam społeczeństwa toczy rak. Do rządów prawie wszystkich państw wchodzę ludzie chorzy czyli pederaści, pedofile i innego rodzaju zboczeńcy. W związku z tym jest w pewnych kręgach swego rodzaju przyzwolenie na tworzenie mafii dewiantów np.Jeffrey Epstein i jego ekipa.
  • Odpowiedz
Wytłumacz mi móżdżku


@danni12: Rozpoczynasz od zaczepki, a spodziewasz się dyskusji ...

jak chcesz leczyć z orientacji seksualnej?? Elektrowstrząsami?


@danni12: To, że nie znasz lekarstwa, nie jest dowodem, że nie jest chorobą.

Wysoki iloraz inteligencji, to w zasadzie też jest dewiacja


@danni12: Nie. Dewiacja to odchylenie od właściwego kierunku. Inteligencja jest rzeczą pożyteczną, a zatem pożądaną.
  • Odpowiedz
  • 2
myślę że jest to zadanie dla wybitnych psychologów.


@Audiofilus_excomunicus6: Wybitni psycholodzy już lata temu stwierdzili, że orientacji seksualnej się nie leczy, bo już taka ma być. Z pewnych powodów 5 na 100 osób nie jest hetero i tak już jest i nic z tym nie zrobisz. Tak jak z leworęcznymi- poprostu tak już jest i nie ma sensu zmuszać ich do używania prawej ręki zamiast lewej.

Według statystyk, 98% pedofilów to
  • Odpowiedz
  • 1
Nie. Dewiacja to odchylenie od właściwego kierunku. Inteligencja jest rzeczą pożyteczną, a zatem pożądaną.


@i1z2e3: "Właściwy kierunek" w orienatcji seksualnej to co dokładnie? Ja nie widzę żadnej dewiacji w homoseksualiźmie ale za to widzę ostre skrzywienie i dewiację w skrajnej homofobii- dewiancie.

Na leworęcznych i rudych też szczujesz, bo odstają od większości?
  • Odpowiedz
  • 0
Tak jak z pewnych powodów 100 ludzi 5 będzie mordercami . To może też nie leczyć lub nie karać ,puszczać wolno bo tak już musi być.


@Audiofilus_excomunicus6: O czym ty piszesz? MOże jeszcze do tego tematu UFO, nazistów i ISIS włącz ( _)
  • Odpowiedz
Dlaczego w Polsce nic się nie słyszy o znęcaniu się nad dziećmi w rodzinach jednopłciowych


@danni12: Bo w Polsce, dzieci w rodzinach jednopłciowych to dość nowe zjawisko.

a nie "wpadka na zakrapianej imprezie".


@danni12: Tak, homo nie imprezują :D Przestań ...

Jedyne, z czym ciężko może być dzieciom w takich rodzinach, to homofoby dookoła takie jak ty


@danni12: Nie jedyne. Brak mamy czy taty, a w zamian dwóch tatów
  • Odpowiedz
"Właściwy kierunek" w orienatcji seksualnej to co dokładnie?


@danni12: Chłop -> baba -> dziecko = trwanie gatunku.
Jak by Ci to wytłumaczyć ... Jest taka wypustka u chłopa, która została stworzona, by ją umieszczać w dolince kobiety, w celu wiadomym. Użycie tej wypustki w innym celu, i wkładanie jej gdzie indziej, jest odchyleniem od wyznaczonego kierunku i celu, w którym te narządy zostały stworzone.

też szczujesz


@danni12: Na nikogo nie
  • Odpowiedz
  • 0
i wkładanie jej gdzie indziej, jest odchyleniem od wyznaczonego kierunku i celu,


@i1z2e3: Widzę, ze właśnie się w policjanta pod materacem bawisz... więc jak nazwiesz te wszystkie pary hetero, które się w kakao pchają??? Pewnie też są dewiantami, bo nie celują we właściwą dziurę??? A ty, jak już wcześniej napisałam, też do dewiantów należysz jeśli skomplikowane relacje głównie psychologiczne, sprowadzasz do zawartości majtek i kopulowania.

Tak, homo nie imprezują :D Przestań
  • Odpowiedz
  • 0
.Tylko martwię się o mojego wnuczka


@Audiofilus_excomunicus6: Co jeśli twój wnuczek będzie miał dzieci i jedno z nich okaże się homo? Myślisz, że będzie mu miło gdy inni będą go od dewiantów i zboczeńców wyzywać??
Za dużo ludzi jest nieszczęśliwa bez ogólny brak zrozumienia i zbyt sztywne trzymanie się starych, często pod przemocą wprowadzonych "norm".

Kiedyś rzymianom homoskeualizm nie pzreskadzał i tak mały odsetek niehetero ludzi nie wpływał negatywnie na resztę
  • Odpowiedz
Widzę, ze właśnie się w policjanta pod materacem bawisz


@danni12: Nic o tym nie wiem. Wyrażam swoją opinię, nie wlepiam mandatów ani nie dokonuję zatrzymań.

jak nazwiesz te wszystkie pary hetero, które się w kakao pchają??? Pewnie też są dewiantami, bo nie celują we właściwą dziurę???


@danni12: Tak :) Wkładanie czegokolwiek tam, gdzie siedzi śmierdzące chorobotwórcze kupsko, którego ciało chce się pozbyć, jest samodestrukcyjne, głupie i nienormalne. O obrzydliwości nie
  • Odpowiedz
@danni1 Co jeśli twój wnuczek będzie miał dzieci i jedno z nich okaże się homo?...
Mam nadzieje że będzie wychowywał swoje dzieci tak jak jego Mama jego wychowuje tzn.Autorytet rodzica i dobre wzorce do naśladowania ponieważ to jest najważniejsze aby ukształtować młodego człowieka .
  • Odpowiedz