Wpis z mikrobloga

nic tak nie rozwala psychicznie jak nie wykorzystane szanse, miałem 2 lata na znalezienie różowej ale nie #!$%@?łem co się dało i jak się dało. Wróciłem do pieprzonego punktu wyjścia.Cholerny weekend i siedzenie przed #!$%@? kompem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #przegrywpo30tce #tfwnogf
  • 33
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: nie bo w koniec końców wrócę na szosę i chciałbym mieć z kim dzielić te najlepsze chwile, tak 24h na szosie jest przyjemne ale nie samotnie. W sumie samotność praktycznie zabija całą radość z takich chwil
  • Odpowiedz
@mati1990: a weź skończ #!$%@?ć o tym rowerze, żadna kobieta ciebie nie zachce, bo jesteś zafiksowany na tym punkcie. Dla kobiety co najwyżej rower to może być hobby, a nie #!$%@? po 800 km od strzała. Takie coś się leczy, bo to jest jak choroba.
  • Odpowiedz
@mati1990: A ty widzisz, że ona robi średnio 62 km / tydzień przy trzech aktywnościach? To jest 20 km na jazdę.

Nie wiem co to za laska, ale 99,99% populacji kobiet nie robi 700 km na rowerze.

Jak chcesz kobietę, która jeździ dużo na rowerze to się do Holandii przeprowadź.
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: ty widzisz że mam 0? każdy ma gorszy okres/problemy, nie raz napierdzielała tygodniowo 300-400km

wystarczy aż jedna, ale każda może jak będzie chciała
  • Odpowiedz
wystarczy aż jedna


@mati1990: No to się z nią umów. Widzisz jakiś problem?

ale każda może jak będzie chciała


@mati1990: Nie, takie kobiety to jest ekstremalne ekstremum. Normalna kobieta to co najwyżej zrobi ci 50-100 km w weekend rozłożone na raty. A przynajmniej w Polsce. Prędzej znajdziesz taką, co jest zafiksowana na punkcie biegania.
  • Odpowiedz