Wpis z mikrobloga

nic tak nie rozwala psychicznie jak nie wykorzystane szanse, miałem 2 lata na znalezienie różowej ale nie #!$%@?łem co się dało i jak się dało. Wróciłem do pieprzonego punktu wyjścia.Cholerny weekend i siedzenie przed #!$%@? kompem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #przegrywpo30tce #tfwnogf
  • 33
  • Odpowiedz
@mati1990 nie ma praktycznie takich kobiet. A te, które są to zajęte albo stu chętnych. Możesz sobie wziąć ogólnie jakąś kobietę z zacięciem sportowym i zarazić ją bakcylem.
  • Odpowiedz
@mati1990: Hehe dziewczyna zaprosiła mnie dziś na rower. Zgodziłem się ochoczo, jako że jestem amatorskim kolarzem szosowym. Ustawka oczywiście o 6 rano pizgawica straszna, więc założyłem moje super oddychające rękawice na warunki wilgotne o wadze 0,1 grama. Kosztowały 800 złoty, ale w takich od razu jeździ się szybciej. Na grzbiet narzuciłem nieprzepuszczjącą wiatru, dopasowaną bluzę za 1 tys złoty. Na koszulce #!$%@? tyle sponsorów, że prawie mnie zza nich nie
  • Odpowiedz
@mati1990: wyzdrowiejesz i znowu będziesz jeździł do odciny? zgadnij jak to się skończy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie ma takiej mocy który ci pozwoli skutecznie uciec od tego od czego uciekasz. ucieczka w zapyerdalanie na rowerze daje tylko chwilowe wytchnienie jak wóda dla alkoholika.
  • Odpowiedz
  • 0
@hansschrodinger: nie pamiętam, możliwe. nic nie daje takiego zastrzyku szczęścia, gierki? nawet w tym roku nie odpaliłem ani razu kompa do gierek, książki? trochę pomagają uciec ale nie umiem się nad nimi skupić bo po kilku stronach wracam myślami do #!$%@? roboty z filmami to samo.
  • Odpowiedz
@mati1990:

nic nie daje takiego zastrzyku szczęścia, gierki? nawet w tym roku nie odpaliłem ani razu kompa do gierek, książki? trochę pomagają uciec ale nie umiem się nad nimi skupić bo po kilku stronach wracam myślami do #!$%@? roboty z filmami to samo.


gierki, książki, filmy, rower, wóda itp - to wszystko to bardzo często jest ucieczka od negatywnych
  • Odpowiedz
@mati1990: No bo się nie rozwijałeś, naczytałeś się tutaj jakiegoś blackpilowego gówna i się dziwisz, że nic się nie zmieniło w Twoim życiu? Ja wykonałem mnóstwo właśnie pracy w tym zakresie i mam teraz efekty.
  • Odpowiedz
@mati1990:

@G06DbT: nie bo w koniec końców wrócę na szosę i chciałbym mieć z kim dzielić te najlepsze chwile, tak 24h na szosie jest przyjemne ale nie samotnie. W sumie samotność praktycznie zabija całą radość z takich chwil


Jak chcesz poznać kobietę to wykonuj aktywności, które wykonuje większość kobiet - w kolarstwie wyczynowym to prędzej chłopaka znajdziesz :)
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: Tak, prędzej w takich aktywnościach znajdziesz towarzystwo niż w kolarstwie wyczynowym. U kobiet jest mocno 'dowód społeczny' i im się podoba to co robi większość, a nie jakieś dziwactwa, które narażają na wyśmianie.
  • Odpowiedz