Wpis z mikrobloga

Dorodny pisowski Wieprz Czarnek nawet w niedzielę nie potrafi sobie darować. Właśnie w #polsat ogłosił, że 14 latkowie lgbt popełniający samobojstwa to IDEOLOGIA, gdy Biedron zwrócił mu na to uwagę, nazwał go DEGENERATEM, a na prośbę Sienkiewicza by się opamietal i przeprosił, zaczął rzucać się jak zarzynane prosie i wyzywać wszystkich od kłamców xD

Minister Edukacji, psia jego mać ¯\(ツ)/¯
#sejm #bekazpisu #tvpis #bekazpodludzi #polityka
wortor - Dorodny pisowski Wieprz Czarnek nawet w niedzielę nie potrafi sobie darować....

źródło: IMG_3714

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
Następnie to o i zaprowadzają swoje porządki, patrz Kanada, Szwecja.. i kto wie... Może to dobrze?


@Pan_krecik: zeszłego lata jechałem przez Szwecję rowerem, spałem na dziko i nie widziałem tych porządków zaprowadzonych przez ludność napływową, choć widać, po zachowaniu, że są z innego kręgu kulturowego

Bo zawsze wejdzie coś co ja zastąpi


@Pan_krecik: masz na myśli jednostkę, czy społeczeństwo?
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: o matko knur by tak nigdy nie powiedział, nie do pomyślenia

Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości - apelował w sobotni wieczór w programie "Studio Polska", emitowanym na kanale TVP Info. - Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją - dodał.
  • Odpowiedz
@wortor: ludzie LGBT to ludzie, wciskanie narracji jacy to oni uciśniono to ideologia. Z tego co widziałem to właśnie prof Czarnej zawsze się tak wypowiada, w tym programie też. Ale wiadomka przekaz idzie na pełnej towarzysze. Polskość to nienormalność - hmm jestem ciekaw czy kto mi tutaj wytłumaczy kontekst.( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@wortor Typie. Degenerat mówi że dzieci lgbt (XD Co to #!$%@? za twór) polelniaja samobójstwa, tak jak by inne dzieci tych samobójstw nie popełniały,. Gdyby nie tępa lewacka propaganda mieszająca dzieciom w glowach, to tych samobójstw by nie bylo, dodatkowo biedroń jest degeneratem, bo bije stara matkę.
Bardzo dobrze ze ktos mu to w końcu wypomniał.
A monowiec to po prostu tchórz.
  • Odpowiedz
@klefonafide

>Bo zawsze wejdzie coś co ja zastąpi


@Pan_krecik: masz na myśli jednostkę, czy społeczeństwo?


Mam na myśli że nowa kultura przyniesiona przez nowe społeczeństwo, zastąpi starą bezzębną (zlewaczałą) kulturę.
Taki proces jest naturalny..zawsze istniał i istnieje nadal..
  • Odpowiedz
bronisz Czarnka, pisowca = jesteś upośledzony albo skrajnie głupi


@P3tro: no #!$%@? mać to juz jakis level cenzury z prlu
jak op zmanipulował jego słowa, porównaj sobie cytat dokładny z tym co op posta napisał

Dopuszczasz taki scenariusz bronienia faktów??
  • Odpowiedz
@wortor: no bo ma rację, gdzie były te strefy bez LGBT? Ktoś może mi wskazać jakąkolwiek? Z pominięciem tej jednej głośnej tabliczki którą wywiesili sami działacze LBGT żeby nakręcić #!$%@??
Jak zacznę latać po Europie i odpowiadać krzywdzące kłamstwa na twój temat(np. jak Pan Biedroń w UE przekonujący pozostałych że jesteś homofobem a ludzi Lbgt to byś najchętniej pobił jak to każdy Polak ma w zwyczaju) żeby mieć z tego korzyści
  • Odpowiedz
@wortor: chłop staje w obronie chłopa który leje matkę i żąda praw dla 4% na równi z resztą społeczeństwa, donosi na własny kraj do UE , który jest za tym by dziecko decydowało jak się identyfikuje XD lecz się na nogi bo na głowę za późno. Czarnek był głupi i jest ale na drugim biegunie skrajnej głupoty jest Biedroń i Lewica. Nie ma w naszym wspaniałym kraju innych problemów tylko lgbt
  • Odpowiedz