Wpis z mikrobloga

@loginnawykoppl: no bo to są idioci, którzy przemawiają do idiotów. Spędziłem na Podhalu pół życia i nigdy na tych banerach nic pożytecznego nie było tylko jakieś #!$%@? albo ogłoszenia polityczne. Może to jakaś pralnia pieniędzy albo za tym stoi jakiś przekręt, bo nikt normalny na to nie zwraca uwagi.
  • Odpowiedz
ogólnokrajowa ustawa krajobrazowa


@libx: Jest. Ale po pierwsze wprowadzają ją osobno gminy, a raczej nie wprowadzają. A po drugie jak już wprowadzą to działa to tak sobie. To jest mentalność której się nie zmieni.
  • Odpowiedz
@mco111 Widziałem jakieś porównania przed i po w Krakowie parę lat temu i chyba zadziałało spoko. Ale może to było tylko kilka dobrych przykładów a reszta dupa
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: zawsze gnije z tej pokusy i w ogóle tych klubów nocnych XD Już skręcam w prawo żeby zapłacić za oglądanie "lokalnej pieknosci" kręcącej się na rożnie i zastanawianie czym doprawiony był drink i czy nie znajdą mnie rano w rzece.
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl: przykład idzie z góry.. zobacz co się dzieje przy wyborach - całe miasta oklejone wyborczym gównem, oklejone samochody z przyczepką i bilboardem + do tego megafon. Widocznie na ludzi taka reklama nadal działa.
  • Odpowiedz
swoją drogą mnie w tej przydrożnej banerozie rozbrajają te wszystkie reklamy blachodachówek, składów budowlanych, fotowoltaiki itp. Co myślą stawiający te badziewie? Że oto Janusz goniący spod Bydgoszczy powie na Zakopiance „halyna, Małysz poczeka, mają tutaj szamba w okazyjnej cenie, jedziem obejrzeć!”?


@loginnawykoppl: No dlatego produkujesz się w internecie, tylko tu twój mały rozumek może zostać zauważony.
  • Odpowiedz
@libx: Kilka przykładów w kilku miejscach. Tam to faktycznie zadziałało ale ogólnie nie widać poprawy i burdel jest wszędzie.
  • Odpowiedz