Wpis z mikrobloga

Wiecie co bym sobie obejrzał, ale wiem, że to już nigdy nie będzie miało miejsca?
Crossover w którym #audytobywatelski podjeżdża pod bramkę i zaczyna filmować posesję. Oczywiście po kilku minutach dochodzi do konfrontacji z potężnym prezesem Biura Interwencji Obywatelskich. Następuje merytoryczne starcie tytanów dotyczące znajomości prawa i możliwości nagrywania. W pewnym momencie prezes BIO dzwoni po posiłki w postaci Barneya, który zjawia się po kilku minutach i jest wręcz nieludzko wk@#$iony. Zaczyna od ustawienia Audytu do pionu i zaznaczenia swojej pozycji samca alfa, rzucając zaklęcie obszarowe "Posłuchaj mnie tu". W międzyczasie zupełnie niezwiązany z tematem pojawia sie pijany #mexicano a i swoje pięć groszy dorzuca otumaniony rozpuszczalnikiem Major, który rzuca randomowe klątwy typu: DAWAJ, DAWAJ!!!
Ależ to by było epickie widowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niestety, to se ne vrati pane Havranek...
#kononowicz #patostreamy #nostalgia
g0blacK - Wiecie co bym sobie obejrzał, ale wiem, że to już nigdy nie będzie miało mi...

źródło: 1311

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@g0blacK jakby knur miał elektryczny wózek inwalidzki (nie zwykły bo trzeba by było kręcić kołami a to jest praca fizyczna) to mógłby bez problemu ustawiać frajerów spod bramki
  • Odpowiedz