Wpis z mikrobloga

Gdyby nie to USK... Szpeci każdą okładkę.
P.S. Na gry z Limited Run Games czeka się nawet dłużej :D. Nawet kiedyś zapomniałem o zamówieniu.
P.S2. #chwalipost Mam m.in. ShadowMan, Quake i Super Meat Boy Forever od nich właśnie. Czekam na opłaconą wersję Quake 2 i zastanawiam się właśnie nad Far Cry 3 Blood Dragon.
  • Odpowiedz
  • 2
@Smash Ja też już zapomniałem o zamówieniu, a tu patrzę wiadomość na mailu, że GLS dostarcza mi przesyłkę of RED IDA IRELAND. Myślę sobie: #!$%@?. Ja coś zamawiałem? Co to jest RED IDA IRELAND? Mam jakiegoś nieznanego krewnego na wyspach, który przepisał mi jakiś spadek? A może ktoś zhakował kamerkę mojego laptopa i nagrał jak pałuje wiplera i teraz mnie będzie szantażował. Dopiero w piątek sobie przypomniałem, że ja przecież Baldurka zamówiłem
  • Odpowiedz
  • 0
@Arturrosso zbieram się do zamówienia, ale te dołączone klunkry i gangi w ogóle mi nie potrzebne. :/

@Smash ile czekałeś z LRG? Czekam aż ogłoszą fizyk HiFi Rush i jestem ciekaw jakie masz doświadczenie.
  • Odpowiedz
@Theos: Oj Panie - długo. Niektóre wydania to po zamówieniu dopiero w fazę produkcji po roku weszły. Ale zawsze przychodzi mailem info na jakim etapie znajduje się zamówiernie. SS moich:
Smash - @Theos: Oj Panie - długo. Niektóre wydania to po zamówieniu dopiero w fazę pr...

źródło: LRG

Pobierz
  • Odpowiedz