Wpis z mikrobloga

To już jest jakieś zboczenie chyba, ale zawsze jak słyszę śpiew ptaków to mam ogromną ochotę zagrać w gothica 2. Przypomina mi się wtedy droga z wieży Xardasa do Khorinis, tam też ptaki śpiewały
#gothic #gothic2 #gry
  • 33
  • Odpowiedz
@HumanBeing: Przeszedłem ostatnio od jedynki do Zmierzchu Bogów całą historię bezia, ze dwa miesiące mi to zajęło. Czuję, że mam przesyt goticzka na parę lat po tym maratonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: w zadnej grze nie odpalilem inne niz najtrudniejszy, chyba ze dodawal #!$%@? mechaniike jak jakis glod czy #!$%@? wie co. wymien prosze kilka tych obrych gier
  • Odpowiedz
  • 17
@Pethaf Gothic wcale nie jest trudną grą. Dla nowych graczy może być trochę skomplikowany bo był robiony przed erą minimapy i znaczników zadań, więc zamiast na pałę biegać od znacznika do znacznika, trzeba jednak posłuchać dialogów żeby wiedzieć co ma się robić i gdzie iść, ale tutaj się ta "trudność" w zasadzie kończy.
  • Odpowiedz
@HumanBeing: jedynka jest w ogóle banalna. Już w pierwszym rozdziale można spokojnie zdobyć 100sily, które wystarcza do załatwiania ponad połowy przeciwników jednym strzałem, a reszta to kwestia 2-3 atakow
  • Odpowiedz
@Massiv:
elden ring = malo rpg, same #!$%@? bossy
sekiro = to samo co elden
baldurs gate = izometryczna
fallout new vegas = niestety ominalem za dzieciaka i teraz nie chce mi sie, ale rzeczywiscie to dobra gra
a w kingdome musze w takim razie zagrac, bo mialem juz na liscie
  • Odpowiedz
Już w pierwszym rozdziale można spokojnie zdobyć 100sily


@Akuzativ94: wystarczy poświęcić te parę punktów na naukę walki mieczem jednoręcznym i nie musisz mieć tych 100pkt siły bo walka to proscizna
  • Odpowiedz
Gothic wcale nie jest trudną grą.


@HumanBeing: to co piszesz to "nie jest skomplikowaną grą". Jest trudny jak jasna cholera, szczególnie walki i szczególnie z kilkoma przeciwnikami naraz. Niedawno ogrywałem zarówno kroniki myrtany i noc kruka, nie ma co udawać że walki tam są proste, szczególnie na początku.

Przykładowo, żeby ubić gnoja z magazynu portowego, musiałem wywalić ze sto strzał, stojąc na lampie do której nie sięgał. Innego sposobu po
  • Odpowiedz
@Wap30: W nocy kruka wystarczyło wbić wyższy poziom, nauczyć się siły/walki bronią, przy okazji kupić lepszą broń i tyle. Kroniki to mod.
  • Odpowiedz