Wpis z mikrobloga

Nie ma co ukrywać - ten facet już jest legendą boksu. Ale po sobotniej walce może być jeszcze większą. Amatorskie Mistrzostwo Świata, Europy + złoto na IO, wygrany turniej WBS, dzięki któremu zgarnął wszystkie pasy w wadze cruiser, 3 pasy w wadze ciężkiej. To mówi samo za siebie. I mam do Was pytanie związane z tym wybitnym pięściarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#boks #sportywalki
smialson - Nie ma co ukrywać - ten facet już jest legendą boksu. Ale po sobotniej wal...

źródło: oleksandr-usyk

Pobierz

W której walce Usyk najbardziej Ciebie zachwycił?

  • Z Głowackim 13.9% (11)
  • Z Gassievem 12.7% (10)
  • W pierwszej z Joshuą 49.4% (39)
  • W drugiej z Joshuą 24.1% (19)

Oddanych głosów: 79

  • 12
  • Odpowiedz
@peoplearestrange bo Usyk walczy w czasach PPV i nie ma tak medialnej osobowości

@smialson dla mnie zdecydowanie walka z Gasijewem, który był dotąd bez porażki i miał wygrane na koncie z Lebiediewem, Włodarczykiem i Dorticosem. Usyk udzielił mu lekcji boksu i wygrał wszystkie rundy. Spodziewałem się zwycięstwa Usyka, ale nie takiego spacerku. Zaś przebieg walki z Głowackim i AJ mnie nie zaskoczył.
  • Odpowiedz
@smialson no mam podobnie jak Ty, jak zawsze w boksie mam wyrobiony pogląd, jak dana walka będzie wyglądać i kto jest moim faworytem, tak tu nie mam pojęcia, kto wygra. Usyk będzie próbował obtańcować Fury'ego i nawet przy swojej większej wadze niż zawsze powinien mieć na to siły do ostatniego gongu, a nie wiem jak dobrze Fury będzie potrafił wykorzystać swoje warunki fizyczne. No nawet jak na siłę miałbym kogoś obstawić,
  • Odpowiedz
@peoplearestrange byle gówniarz w Polsce lepiej od Usyka kojarzy Ferrariego czy innych patusów z Fame, w USA lepiej będą kojarzyć Jake’a Paula - czy to znaczy, że są większymi legendami sportów walki od Ukraińca?
  • Odpowiedz