Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że teraz rysowanie na nowym iPadzie Air 13" będzie identyczne/lepsze, niż na iPadach Pro poprzednich generacji? Czy nadal Pro mają coś, czego air nie ma? Bo rozmiar już ma taki sam.
#apple #tablet #ipad #digitalpainting
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Secla zależy co rozumiesz przez "lepsze", ale tak - nowy Air może używać nowego Pencil Pro, co daje mu dostęp do żyroskopu do obracania, co na pewno polepszy rysowanie - poprzedniej generacji Pro nie mogą używać tego Pencila, więc pod tym względem przegrywają. ale pod względem sprzętowym samego bycia iPadem, to Pro z 2022 są dalej lepsze od Aira z 2024
  • Odpowiedz
  • 0
@Faley: Nigdy Aira nie chciałem, bo była tylko wersja 11" i nie miała dostepu do apple pencila 2 generacji + CHYBA jakieś powłoki nie miała jak ipady pro? W każdym bądz razie jak teraz w ogóle jest jeszcze nowszy pencil w nowych airach i w końcu jest 13" to chyba sensu szukania starszych Pro jakiś refurbów nie ma sensu, tylko brać spokojnie aira i rysować powinno się na nich dac
  • Odpowiedz
@Secla Air 5 gen. normalnie może używać Pencil 2. ale tutaj nie będziesz miał hoovera (bo to dla chipów m2), i tego kręcenia. (bo to dla pencil pro).

pytanie czy to game changer do rysowania dla ciebie. ja się nie wypowiem, bo ja tylko notatki robię i nie potrzebuje ficzerow Pencil Pro.
  • Odpowiedz