Wpis z mikrobloga

@2-aminopirydyna: Ciekawy aspekt poruszyłeś. Zastanawiam się jak oceniasz kto jest dobrym trenerem i na jakiej podstawie to robisz, bo przecież nie wiesz jakim warsztatem trenerskim dysponuje Wiktorowski a wyniki jak narazie go bronią.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: ale czemu uważasz go za słabego trenera? Tak jak napisałem nie wiesz jakim dysponuje warsztatem. Pamiętam jego komentarz w Eurosporcie i Canal Plus, gdzie był bardzo merytoryczny i jego analizy były w punkt.
  • Odpowiedz
@Swidrygalek: a rozwinął on w jakikolwiek sposób jej grę? Serwis kuleje szczególnie pod presją (Stuttgart, mecz z Rybakiną), nadal zbieranie oklepu od Penko (niech popatrzą sobie jak Azarenka z nią gra), brak planu B gdy mecz się nie układa, panika 2000 i granie drajwów za każdym razem (porównaj to z grą przy siatce Rybakiny), dropszotów to nawet Sabalenka gra więcej xD. Tak, bronią go wyniki na razie, ale nie da
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: Faktycznie, niewiele dodał do jej tenisa. To co poprawił to na pewno return. Pamiętam mecz z Sabalenką w Dosze 2022 i dużo returnow dostawała od razu pod nogi i nie wiedziała co się dzieje. Serwis co prawda dalej szału nie robi ale przynajmniej prędkości poszły zdecydowanie do góry, więc może uda im się poprawić także placement.
  • Odpowiedz
@cukiereczek3012: US Open wygrała, ale chciałbym przypomnieć że ten pan to wcześniej miał bardzo dużo sukcesów ( ͡° ͜ʖ ͡°).

@Swidrygalek ja tam im życzę jak najlepiej, ale dopóki nie zobaczę jakiegokolwiek elementu gry, który został rozwinięty to daleki będę od twierdzenia, że jego warsztat trenerski jest na wysokim poziomie.
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: oczywiście, nie zaprzeczam jego poprzednich sukcesów, ale nie mogę stwierdzić, że to jedynie Gilbert jest przyczyną osiągnięć Coco z ubiegłego sezonu. Trenował ją razem z Ribą, a jak on odszedł, to forma Coco gwałtownie spadła
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: aaa i przypomniały mi się słowa Wiktorowskiego. Mówił że chce udoskonalać mocne strony Igi zamiast skupiać się na wprowadzaniu nowych elementów w zawrotnym tempie. Bo wprowadzając szybko gwałtowne zmiany mogliby zepsuć to co u Igi jest dobre. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz