Wpis z mikrobloga

@damiz74 Czy ten typ nigdy nie był na lekcji religii w szkole? Przecież nikt nie daje #!$%@? o to co tam się dzieje, ewentualnie ten jeden dziwny dzieciak co prowadzi dyskusję a reszta gra se w telefon albo #!$%@? kompletnie sytuację.
  • Odpowiedz
@damiz74: Swoją drogą jesli przeniesienie religii do salek parafialnych spowoduje spadek uczestnictwa to tym bardziej znaczy, że w szkole nie powinno tych lekcji być bo i tak sporo na nich osób, które mają w dupie religię. Wiec w sumie po co ?
  • Odpowiedz
Chcieliście świeckiej szkoły?


@damiz74: Ja to przede wszystkim chce szkoły wolnej od polityków i czy jest religia czy nie to mam w dupie. Szkoła powinna mieć minimalny zakres do nauki na ileś tam godzin a cała reszta powinna zależeć od decyzji ustalanej lokalnie w szkole i czy rodzice by tam chcieli religie, muzykę czy mandżurski to powinna być ich sprawa.
  • Odpowiedz
@damiz74 bo to wygodniej, po co wozić dziecko na zajęcia po mieście jak może wszystko mieć w 1 miejscu które jest blisko i które zna. Im więcej zajęć dodatkowych w szkole tym lepiej dla wszystkich.
  • Odpowiedz
mi to się marzy, żeby w szkole uczyć się religioznawstwa a nie jednej konkretnej religii


@tomaszk158: kuźwa ale po co? xd jaki ma być tego cel? Lekcja o różnych zabobonach i wierzeniach? Całkowicie bez sensu. Świątynie religijne jeśli chcą nauczać o swoich religiach powinny realizować programy w swoich świątyniach, a świeckie państwo naukę powinno robić w szkołach. Taki powinien być rozdział.

@MaszBaboTalerz @WiesniakzPowolania bo tu chodzi o państwową kasę. Jakby przeniesiono
  • Odpowiedz
@damiz74:

uważa, że jego dzieci powinny mieć możliwość uczenia się tego przedmiotu


A ja uważam, że moje dzieci powinny mieć możliwość uczenia się szatanizmu w szkole i co teraz? Będą w szkole czarne msze i poradnik palenia krzyży i biblii czy może wiara w żyda na krzyżu ma niekonstytucyjne przywileje w tym kraju?

Głosowałem na 3 Drogę w wyborach i teraz chyba już urwa na nikogo nie zagłosuję
  • Odpowiedz