Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Ludzie maja jakiś wyidealizowany obraz fiodora a zapominają obiektywnie o jego wadach
-To fiodor miał najbardziej przerośniete ego w uniwersum, początkowo się wydawało że nie umie w internety i nie rozumie specyfiki jutuby ale po dłuższyb czasie wyszło, że ma bardzo wrażliwego ego

-5 minut po wyjsciu z belwederu prowadzac dalej lajta obrabiał dupe kononowi
-Jego zainteresowania kulinarne kończyly się na pizzach i kebabach, nic innego nie żarli z jego inicjatywy
- jak bandyta włamał sie na posesje na lajcie to stanął po jego stronie i próbował wyperspadować knurowi wezwanie policji
- był zamieszany w grupy lub discordy premium
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grand_khavatari: Nie mówisz ani słowa jak nie masz tego pokrycia.
Dobrze zrobił z tym że stanął po stronie widza, podaj dowody na grupy premium a co do reszty to nie wiem, wygląda na to ze jesteś upośledzony i szukasz dziury w całym.
  • Odpowiedz
@kamil28071987: No tak bo jakiś grubas jest ważniejszy od rodziny nie? Psychopata Dławek stalkował jego i jego rodzine.
Taka to cipka z niego, ale on zawsze był taki inny, nietypowy, bał się przyjechać do Białegostoku bo wiedział że w realnym świecie jest zwykłym gównem i Fiodor zmieszałby go z błotem.
  • Odpowiedz
@uioou45645fgd: to czytaj ze zrozumieniem bo mi wmawiasz cos czego nie napisałem
Nie neguje, ze fiodor zapewniał jeden z najlepszych kontentów i miał sporo zalet
Co rozumiesz przez szukanie dziury w całym ?
Ze jak ktos jest fajnny to nie można naglos mówic o jego zlych cechach?

Jakis obcy chłop włamuje sie knurowi na prywatna posesje, widz czy nie widz nie ma znaczenia, nie wiem jak można to popierac chyba, ze samemu jest sie patologia nie szanujacą
  • Odpowiedz
Przede wszystkim w szczycie popularności szkolnej zostawił knura na pastwę bielskiej kur wy...


@kamil28071987: niby tak ale to też nie jest niania knura dozywotnia i nie dziwie się mu, że jak chcial odejść to odszedł, czasami życie wlasne jest ważniejsze
  • Odpowiedz
-To fiodor miał najbardziej przerośniete ego w uniwersum, początkowo się wydawało że nie umie w internety i nie rozumie specyfiki jutuby ale po dłuższyb czasie wyszło, że ma bardzo wrażliwego ego

@grand_khavatari: Potrafił odejść z klasą więc w ogóle na jakiej podstawie to twierdzisz?

-5 minut po wyjsciu z belwederu prowadzac dalej lajta obrabiał dupe kononowi

@grand_khavatari: W jakim sensie? Bo mówił, że Krzysio misio to nie do
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: Owszem, miał duże ego i czasami się obrażał, ale jeśli porównamy to do ego Pato czy Barneja, którzy w tamtym czasie też działali i po takiej krytyce ich kanały były ukrywane/usuwane, to nagle takie grzeszki Fiodora stają się jakieś takie bardziej wybaczalne
Co do grup premium, wtedy nie do końca było wiadomo z czym to się je, było tylko wiadome, że premium/dc=lateks. Pewnie sama bym tam siedziała z ciekawości,
  • Odpowiedz
  • 2
@grand_khavatarip: Ja nie wiem co co negatywnego w tym, że dietę miała taką a nie inną - jego sprawa. A z pizzy ze spermą od zaufanego człowieka gniję do dziś xD

Generalnie z tego co wymieniłeś, to tylko DC krzywy był. Ego potencjalnie krzywe, ale raczej nic negatywnego z tego nie wyniknęło.
  • Odpowiedz