Wpis z mikrobloga

#famemma #budda #polskiyoutube Może gdybyś nie kumplował się z półświatkiem i nie robił z nimi hajs to byś nie miał problemów ¯\(ツ)/¯

- Mariusz O -> Wyłudzanie VAT'u, sponsorowanie Buddy
- Marcin K -> Wyłudzenie 80mln VAT'u na luksusowych autach, udział i prowadzenie zorganizowanej grupy przestępczej w całej europie
- MGP Garaże -> Kradzieże
I pewnie jest wiele innych o których nie wiemy

Budda pajacu i kretynie, nawet teraz próbujesz robić z siebie świętego i niewinnego człowiek, "niedobrzy ludzie chcą mi coś zrobić bo mam hajs i tworzę historie". Przestań manipulować małolatami których wciągasz w hazard i pompujesz w nich energole. Promowanie hazardu akcjami charytatywnymi, kłamstwa, ludzie którzy mają test wyroki za współpracę z tobą itd .. Karma ciebie dojeżdża i szambo zaczyna wybijać. Pisałem ponad rok temu, że całe te gówno wybije, a będzie tylko gorzej

Współpraca z takimi ludźmi nigdy dobrze się nie kończy, mam znajomego który też o tym się przekonał. Gdyby nie dziany stary to chłop pewnie by gryzł teraz piach.
ElementalX7 - #famemma #budda #polskiyoutube Może gdybyś nie kumplował się z półświat...

źródło: Screenshot 2024-05-16 at 10.48.15

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@yahoomlody ja ogladam, a jestem starym chlopem. nie dla jego flexu hajsem, a ze wzgledu na materialy motoryzacyjne robione naprawde dobra jakoscia. jego osoba mnie irytuje nieco, to ciagle podkreślanie ze boze nikt tego na youtube nie robi, ciagle te same ubrania supreme i balenciagi, flex hajsem, ale content samochodowy jest naprawde zacny.
  • Odpowiedz