Wpis z mikrobloga

#famemma #budda #polskiyoutube Może gdybyś nie kumplował się z półświatkiem i nie robił z nimi hajs to byś nie miał problemów ¯\(ツ)/¯

- Mariusz O -> Wyłudzanie VAT'u, sponsorowanie Buddy
- Marcin K -> Wyłudzenie 80mln VAT'u na luksusowych autach, udział i prowadzenie zorganizowanej grupy przestępczej w całej europie
- MGP Garaże -> Kradzieże
I pewnie jest wiele innych o których nie wiemy

Budda pajacu i kretynie, nawet teraz próbujesz robić z siebie świętego i niewinnego człowiek, "niedobrzy ludzie chcą mi coś zrobić bo mam hajs i tworzę historie". Przestań manipulować małolatami których wciągasz w hazard i pompujesz w nich energole. Promowanie hazardu akcjami charytatywnymi, kłamstwa, ludzie którzy mają test wyroki za współpracę z tobą itd .. Karma ciebie dojeżdża i szambo zaczyna wybijać. Pisałem ponad rok temu, że całe te gówno wybije, a będzie tylko gorzej

Współpraca z takimi ludźmi nigdy dobrze się nie kończy, mam znajomego który też o tym się przekonał. Gdyby nie dziany stary to chłop pewnie by gryzł teraz piach.
ElementalX7 - #famemma #budda #polskiyoutube Może gdybyś nie kumplował się z półświat...

źródło: Screenshot 2024-05-16 at 10.48.15

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@ElementalX7: mnie dziwi buta i poczucie bezkarności tych ludzi z parciem na szkło, fejm i zasięgi jak się ma dużo za uszami. Ta burdelmama z wyrokiem, ten słup scamer, są też inne qrwy i złodzieje. I oni wszyscy myślą "że się nie wyda". Albo że się jakoś zateguje. Baxtonowi udało się jakoś zategować, Dupiel nie wiem, pewnie pracują tam pełną parą też i na razie przeczekanie ale ludzie, trochę #!$%@? rozumu
  • Odpowiedz
@wpisynienawisci: A mnie nie dziwi - biorą przykład z USA. Polecam pogooglować trochę o scamach braci Jake i Logana Paula - promowanie internetowych kasyn/loterii tworząc content dla dzieciaków, robienie ludzi na hajs na kryptoscamach, patocontent i ciągłe #!$%@? swoich fanów. I co? I nic. Obaj mają po 27 milionów followersów na Insta, obaj mają miliony dolarów hajsu, zaraz masa ludzi zapłaci gruby hajs by zobaczyć jak jeden z nich obija mordę
  • Odpowiedz
@ElementalX7 z jego filmu płynie taki fałsz xD. Zachowuje się zupełnie inaczej, niż na swoich filmach i streamach, więc nie wiem jak ktoś ma uznać to oświadczenie za wiarygodne
  • Odpowiedz