Wpis z mikrobloga

@Zoyav: Wielokrotnie tak pisałem jak twoja koleżanka jeszcze jak miałem w sobie cień empatii i po prostu chciałem pomóc komuś kogo lubiłem. Ceniłem to, jak ktoś chciał ze mną rozwiązać jakiś problem lub się po prostu wygadać. Całe ściany tekstu, zawsze wszystko na nie, zawsze jak do ściany, zawsze ten ktoś wiedział lepiej, tak jakbym nie był czegoś godny.

W końcu to ja zacząłem pisać 'to #!$%@? nic nie rób, jak
  • Odpowiedz
  • 0
ale ja nie chcę żadnej "pomocy", gdybym chciała to bym napisała, ja jestem z natury flegmatyczna a laska tego nie rozumie, to ona szuka dziury w całym i ciągle do mnie pisze co robię, a ja na to że np. leżę i oglądam film, a ona wyskakuje z tym że mam depresję której nie mam

Zresztą chyba coś w tym dialogu jest, konto prawie 3 lata a już wbite 17k akcji.... o
  • Odpowiedz
@Zoyav:

ale ja nie chcę żadnej "pomocy", gdybym chciała to bym napisała


Przecież to robisz, jak nie w jej kierunku to tutaj. Ale spokojnie, ona i tak w końcu przestanie pisać, też będzie miała dosyć.

wyskakuje z tym że mam depresję której nie mam


Bicz plis, orbitujesz na tagach o zdrowiu psychicznym i przegrywie.

nie rozumiem co w tym dziwnego


Że nie masz życia poza wykopem i wykopkami.
  • Odpowiedz
bo lubię siedzieć na wykopie


@Zoyav: To powodzenia z tą bandą przyjebów piwniczanych i zoomerskich mędrców. Oni cię nakręcą jeszcze bardziej, co widać też tutaj na takim prostym przykładzie. Jeszcze w internecie dupę obrobisz, o ile nie jesteś trollem który robi takie generatorskie zarzutki.

Sugerowałbym na przyszlość tagowanie przegryw i upośledzeniemiędzylodzkie a najlepiej usunięcie konta. Ale ja przecież też źle mówię i jestem krindży srindży cope base #!$%@?. Jesteście do niczego
  • Odpowiedz
@Zoyav: xD, mam podobnie. Przy ciepłej pogodzie jestem cały spuchnięty i często boli mnie głowa, bo problemy ze zdrowiem, i nic mi się nie chcę przez to. Jedyna moja rada to nie dyskutuj z takimi ludźmi, bo to nie ma sensu w ogóle. Zdrowi ludzie bez problemów, myślą że każdy ma taki super organizm jak oni i po prostu jesteśmy leniwi ( ͡° ʖ̯ ͡°). A jak
  • Odpowiedz