Wpis z mikrobloga

@Zoyav Który to już rok publikowania tych screenów? Drugi? Trzeci? Nikomu normalnemu nie chciałoby się ciągnąć przez tyle czasu bezowocnych rozmów na ten sam temat, czyli musisz mieć jeszcze trochę tego materiału w zanadrzu
  • Odpowiedz
  • 0
@Meanwhile_ najchętniej bym napisała "#!$%@?" albo nie odpisywała wcale, ale to współpracowniczka, jak jej nie odpisuję, to podchodzi do mnie i mówi to samo na żywo przy innych
  • Odpowiedz
gdyby tylko ktoś wymyślił nakrycia głowy jak jasne kapelusze czy czapki do osłony przed słońcem, HMMMM


@lubisz_sok_to_sok_maj_kok: to nie chodzi o to
chodzi o dotyk słońca na całym ciele, dłoniach, szyi, nogach, tym jak ogrzewa ciuchy, no i powietrze zmienione, ciśnienie mniej tolerowane. Zamula jak nieświeży obiad
  • Odpowiedz
@Feministka2000: jak nie o to chodzi, przecież jasne ubrania mają wysokie albedo czyli odbijają więcej światła, które nie zostaje przekształcone na ciepło - patrz beduini noszące białe szaty. Nie rozumiem o czym Ty mówisz, co ma ciśnienie do słońca? Powietrze zmienione? Wyłącznie temperatura wyższa, nic poza tym
  • Odpowiedz
  • 0
@teslamodels raczej nadwrażliwość, bo wysypki nie mam tylko boli mnie głowa, nie mam siły, mam zadyszkę jak piesek, czasem gorączki dostaję jak za długo jestem na słońcu w upale
  • Odpowiedz