Wpis z mikrobloga

Czy w Dubrowniku jest szansa na niedrogi wynajem pokoju / mieszkania na czas snu na dwa tygodnie? Booking pokazuje ponad tysiąc euro za pokój z śniadaniem i jak to porównam do 300 EUR za tygodniowy pobyt na Majorce z HB, to zastanawiam się czy to ma sens.

Mam jeszcze pomysł na to, aby dolecieć do Dubrownika i autobusem dojechać do Podgoricy w Czarnogórze.Co myślicie?

#dubrownik #chorwacja #podgorica #czarnogora
  • 7
  • Odpowiedz
Dubrownik z jakichś powodów jest najdroższy


@Biebrzanski_Ghul: w marcu spotkałem w Egipcie faceta, który zachwalał Dubrownik na każdy możliwy sposób. Mówił, że chce podróżować po świecie 2-3 razy w roku, ale przynajmniej raz w roku MUSI polecieć do Dubrownika, bo to najlepsze miejsce na globie. Dodał także, aby nie lecieć na północ Chorwacji, bo te rejony są drogie z powodu profilowania się pod Niemców i Austriaków, a Dubrownik na południu kraju
  • Odpowiedz
@szukajac_wiedzy2 Dzięki, Tobie też :) Właśnie jestem na północy, na Istrii i potwierdzam - wszystko pod Niemców, nawet do mnie i różowej ciągle po niemiecku gadają, chociaż zaczynamy z angielskiego zawsze. Ale powiedzenie, że na Istrii drożej niż w Dubrowniku to wielkie iks de xD Akurat Chorwację mam #!$%@?ą wzdłuż i wszerz, bo tu kiedyś żyłem, więc z palca tego nie biorę.
  • Odpowiedz
  • 0
@szukajac_wiedzy2 marzeniem każdego Chorwata jest mieć mieszkanie w Dubrowniku na wynajem. Więc szansa na coś tańszego jest mizerna 😉 chociaż z drugiej strony nie wiem co tam robić przez 2 tygodnie
  • Odpowiedz