Wpis z mikrobloga

Pewna największa korpo taxi zamierza wymienić flotę samochodów z oferty premium na #tesla, pal licho że robią to podchodami i w sposób nieatrakcyjny dla kierowców to jednak bawi mnie, że główna motywacja to:
- ESG i konieczność zielenienia się by być atrakcyjnym dla instytucji finansowych
- Tesla jest w dupie i próbuje upłynnić zalegające pod Berlinem auta i wciska je do flot z pewnie giga zniżkami (tutaj można 2x zarobić podając do spłaty kierowcom cenę retail)

Życzę powodzenia użytkownikom elektryków jeśli pojawi się kilkaset kolejnych Tesli w #warszawa, a także powodzenia kierowcom którzy będą na nich pracować, a sobie współczuję bo ja wolę E-klasę czy V-klasę a nawet Camry niż Teslę jak zamawiam przejazd ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 11
  • Odpowiedz
Tesla nie jest w dupie, a info o autach na parkingu to click bait.


@Anakee: To nieistotne bo zbudowano na tym nową narrację. W propagandzie fundamenty mogą sobie zniknąć jak już coś na nich postawisz, każdy czyta tylko nagłowki, nikt nie będzie schodził dwa poziomy dalej do sprawdzenia źródeł źródła.
  • Odpowiedz
nie znam historii o pełnych parkingach tesli pod Berlinem ale tak jest w dupie jak każdy producent elektryków. Trochę mniej, bo brand tesli ale generalnie jest w d.


@emasele: a skąd wiedza, że producenci EV sa w dupie? Bo jak wykopu to mam dla Ciebie złą wiadomość :)
Tesla ma się dobrze, zyski rosną, samochód jest popularny. W takiej Norwegii pomimo zakończenia wypłacania dopłat elektryku stanowią ok 80%. W Warszawie też
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel To jest super pomysł XD (na papierze), bo redaktorzy będą mieli o czym pisać. Kolega był zmiennikiem na taksówce Tesli Y. Samochód drogi, więc musi się kręcić całą dobę. Na zmianę miał być zawsze naładowany, ale rzadko tak było. Najgorsze jak jechał i siedział na ładowarce, patrzył jak mu kursy przechodzą koło nosa. Na dodatek części blacharskie są drogie, nie wiem jak z dostępem, ale przerabiali to w Hertzu.
  • Odpowiedz