Wpis z mikrobloga

Czasem lubię się rozmarzyć o tym, co zrobiłbym z wygraną w EuroJackpot ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś myślałem, że nie chciałhym wygrać więcej niż 3 miliony, żeby to mądrze zainwestować i mieć motywację do dalszego rozwoju. A teraz mam to w dupie xD

Wygrałbym dużo? 100-200 milionów? Rozkoszowałbym się tym. Otworzyłbym kilka lokalnych biznesów (dla frajdy), kupiłbym nieruchomości, finansował zawody/eventy sportowe dla dzieci, udzielał się charytatywnie, latał na wakacje, rozdał trochę rodzinie, zrobiłbym szkołę rolniczą, żeby potem kupić sobie ziemie i uprawiać coś.

Człowiek-orkiestra. Jako, że wróciłem do rodzinnego miasta z dużego (80-90k ludzi), byłbym tutaj wielkim paniskiem i mecenasem sztuki i pracy dla ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawdziwy Don Corleone.

Zawsze można sobie pomarzyć xD

#pieniadze #eurojackpot #pracbaza #heheszki #niebieskiepaski #marzenia #przemyslenia #gownowpis
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Donavo: No tak, bo przecież stworzenie biznesu jest dziecinnie proste xD To teraz idź i powiedz ludziom, że nie mają marzyć, bo wszystko jest do osiągnięcia na tip top. A może faktycznie idzie wszystko ku dobremu w moim życiu, bym sam do tego doszedł? Skąd to wiesz? Na ten moment jestem młody, mam jakieś cele i plany, ale dosrać się do takiego gównowpisu, to trzeba być toksykiem xD
  • Odpowiedz
@Kopyto96: To nie jest jakiś przytyczek czy coś po prostu czytając twój post pomyślałem,naszła mnie taka myśl że z takim mentalem to przesrasz całą kasę którą byś wygrał i skończyłbyś jak ludzie co wygrali ogromną kasę i wydali w 5 lat na głupoty,ale może kiedyś wygrasz i pokarzesz że się mylę xD
  • Odpowiedz