Wpis z mikrobloga

Sporo osób mogło zauważyć . John Greenwald z the Black valut. Przyznał rację Elizondo. A Pentagon wpadł w własną siec manipulacji.
Ufo na poważnie też chyba wierzyło Johnowi który sam został zmanipulowany ;) jak widać narzędzia manipulacyjne jakimi posługuje się Pentagon i prawdopodobnie CIA mają duże zakorzenienie w internecie.

https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/1crsvek/there_it_is_ladies_and_gentlemen_truce_among/

A te pan z obrazka zmienił narrację łykając jak pelikan xD jego kanał jest oszczerstwem i kłamstwem co do Szanownego Lui Elizondo.
#ufonapowaznie #uap #ufo
UsunelemKonto - Sporo osób mogło zauważyć . John Greenwald z the Black valut. Przyzna...

źródło: temp_file8755043349514128630

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Usunelem_Konto: słuchając typa u astrofazy przecieralem uszy ze zdumienia ze mozna siedziec w jakims temacie troszke gleboko i byc dosc dobrze zorientowanym a jednocześnie być takim ignorantem i ulungiem intelektualnym
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto

Ufo na poważnie też chyba wierzyło

CHYBA WIERZYŁO? To jak nie wiesz, to po c--j piszesz?

@Aguirre_gniew_brzozy: Nikt nikogo nie wkręcił. Greenewald miał wątpliwości co do faktycznej pozycji Elizando w AATIP i wygląda na to, że te dokumenty w jakimś stopniu rozwiały jego wątpliwości. Teraz złożył kolejny wniosek, w którym kwestionuje nadmierną "cenzurę" w dokumentach.
  • Odpowiedz
@Usunelem_Konto:

co ty p--------z. Zaraz znajdę komentarz na YouTube . Zaklamancu.

No i co ten komentarz udowadnia? Najpierw twierdzisz, że w coś wierzę i nazywasz mnie kłamcą, po czym wstawiasz screena, gdzie stwierdzam, że Greenewald ma racjonalne podejście do tematu, co też nie oznacza, że zgadzam się ze WSZYSTKIM, co robi. Poniżej wstawiam screena, jak odsyłałeś mnie na stronę Greenewald'a w celu zdobycia wiedzy, wychodzi na to, że chyba też jesteś dezinformatorem i mu wierzyłeś!!!??! Ale czekaj, filmy z panem z obrazka też wstawiałeś na tag, kurde, to nie może być przypadek, czy ty właśnie wyzywasz innych od dezinformatorów i kłamców, aby odwrócić uwagę od siebie!?? Kurrrrrrrrrwa luuudzie, i to ja jestem p----------y #pdk

Greenwalda nie b--ń
Heekate - @Usunelem_Konto: 
co ty p--------z. Zaraz znajdę komentarz na YouTube . Zak...

źródło: IMG_20240515_075422

Pobierz
  • Odpowiedz