Wpis z mikrobloga

znudziła mnie już patologia typu FAME.. ale to co odj**bał Tyburski to normalny człowiek poszedłby za to więzienia lub odrabiałby społecznie po 30h w miesiącu przez rok lub dwa lata. Młoda widownia to oglądała, a później biorą takie patologiczne postacie za swoje autorytety.
Wykluczenie z FAME nic tu nie da, bo za chwile weźmie go kolejna federacja i temat zostanie zapomniany. Afera zakrywa afere. Ile było takich afer których ludzie już nie pamiętają, bo przyszły nowe

#polska #famemma #patostreamy

Czy Tymburyna powinna ponieść konsekwencje prawne?

  • Tak, bo to patologia 50.4% (60)
  • Nie, bo to teatr i reżyserowane przedstawienie 49.6% (59)

Oddanych głosów: 119

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arturek98c: Ale się zesraliscie, jak latały śmieszne michałki dla kapeli to super, ale jak farmazon dostał TRZECIĄ weryfikację to ohejkujejku. I tak daje nudne walki.
  • Odpowiedz
@arturek98c obracając się wsrod normictwa około 18-22 to oni nie oglądają freakow, nie słuchają fagaty nieironicznie a i tak wala kryształ i się ruchaja. Następują ogólnie degeneracja ale ma to głównie związek z tym ze społeczeństwo jest bogatsze
  • Odpowiedz
@arturek98c: prpba morderstwa jal dla mnie. Wogle nie kontrolowal sily ciosów tylko wpadl zeby zabic. Ze y.nie ovhona moglo dojsc do morderstwa wiec to proba usilowania morderstwa. Ja bym to zglosił
  • Odpowiedz
@arturek98c mam w------e na to, serio Ci pisze i podtrzymuje zdanie z mojego wpisu wyżej. Finalnie nic się nie stalo, konsekwencje będą wyciągnięte i jutro każdy zapomni a wyświetlenia idą w miliony które psującą młode głowy. Oczywiście respekt dla Twojego zdania bo też masz rację, ale skala jest nieporównywalna
  • Odpowiedz
kompletna bzdura. Ratajowi złamali kostke na PRIME. Czy Hellboy za to siedzi?


@pawelswd: myślę, że gdyby rataj zgłosił pobicie to pewnie by miał p--------e.

normictwa około 18-22 to oni nie oglądają freakow, nie słuchają fagaty nieironicznie


@Nicolaus_Steno1 każdy słucha fagaty ironicznie a potem kluby w których gra koncerty są pełne. co do oglądania freaków to kto to niby ogląda? fani patologii 30+?
  • Odpowiedz