Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niedawno zmarł mój brat, z 2 miesiące temu, jest mi bardzo ciężko bo byliśmy bardzo zżyci. Mam już psychoterapeutę, byłem u psychiatry, zacząłem zdrowiej jeść i chodzić na siłownie, nabijam kroki.
Mam wrażenie, że mój związek z kobieta wisi na włosku, że zaraz wszyscy umrą albo mnie opuszczą/zdradzą.
Teraz po prostu prośba do kogoś z tego portalu, do kogoś z kim mógłbym normalnie pogadać, popisać, co przeżył podobne doświadczenia. Nawet nie w kwestii śmierci tylko np walką ze stanami lękowymi. Nie czuje się rozumiany przez nikogo, a przez to bardzo samotny. Każdy nowy dzień jest walką, ściskam was wszystkich normiki przegrywy wygrywy p0lki i lewaki czy konfiarze
(.◡).
#zaloba #nerwica #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie mam takich doświadczeń z mocnymi lękami, bardziej takie przejmowanie się ogólnie wszystkim. Na mnie dobrze działa stoicyzm, buddyzm, jak sobie coś czytam o tym, albo słucham na YouTube to czuję się spokojniejszy. Eckhart Tolle, Anthony że Mello, Dale Carnegie, Ajahn Brahm. To takie nazwiska co sobie lubię poczytać, posłuchać. Spróbuj, może akurat do ciebie trafią. Trochę tam czasami gadają o religii, ale to sobie można pominąć.
  • Odpowiedz