Wpis z mikrobloga

#gielda #inwestycje #kryptowaluty

Wymyśliłem genialny plan na inwestycje. Jaki ? #!$%@? sprytny. Pojęcia o giełdzie nie mam żadnego. Codziennie od dziś na XTB bede za 100zł kupować jakieś akcje/krypto. Bez zadnej analizy, po prostu co mi się spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

14.05.2025 zainwestowane będzie 35600zł. Ile z tego zostanie? Plusujących mogę zawołać za rok. Mogę zawołać również za miesiąc czyli 14.06.2025, żeby sprawdzić jak ten genialny plan przebiega.
Zulf - #gielda #inwestycje #kryptowaluty

Wymyśliłem genialny plan na inwestycje. Jak...

źródło: 435899573_412328358296556_5113543133580810230_n

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Zulf
To jest Zarzutka albo albo kampania naganiania idiotów na XTB.
Systemowo jesteś skubany:
1) przez dużych graczy
2) XTB bo gra przeciw tobie

Idealne środowisko na strategię małpy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zulf: zrobilem taki eksperyment na kraken.com w lipcu 2021. kupilem ze 20 crypto po £100 kazdego. dlugo bylem na minusie, ale w ostatnich miesiacach nawet 500% na plus niektore sprzedalem, inne nadal trzymam i wartosc portfela na stan dzisiejszy to 5,514.91GBP (wlasnie sie zalogowalem pierwszy raz od poczatku marca) trickiem jest odczekanie zlych czasow
  • Odpowiedz
@Zulf: Takie granie na chybił trafił może się udać. W latach 1964 - 2011 było prowadzone badanie gdzie spółki giełdowe wybierały małpki kapucynki i średnio osiągały lepszy wynik niż indeks giełdowy ʕʔ. Powodzenia!
  • Odpowiedz
odważnie, ale życzę sukcesów ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętaj, że stracić możesz tylko 100%, wygrać nieskończenie wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@StayAlive: wszedłem tu tylko by zaplusować pierwszy komentarz z machającypapaj.png ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz