Wpis z mikrobloga

  • 25
@Jariii jak #!$%@? to się umyj. Ale was łatwo strigerowac, wystarczy po prostu napisać że Tusk nie zrobił tego co obiecał

Poza tym nawet nie wiesz na kogo głosowałem, ale z góry założyłeś że "przegraliśmy". Won na czarno, nawet nie chce mi się z tobą dyskutować
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Jako że najprawdopodobniej nie głosowałeś na KO to chyba powinieneś być zadowolony ponieważ zdaje się jesteś przeciwnikiem tych postulatów. Gdybyś był konsekwentny to albo byś oddał głos na KO i rozliczał z niezrealizowanych obietnic, albo nie oddał na KO i rozliczał ze zrealizowanych. Dziwnym trafem nie oddałeś i rozliczasz z niezrealizowanych więc musiało dojść u Ciebie do jakiegoś zwarcia w mózgu ;) Gdybyś był konsekwentny to rozliczałbyś Tuska z tego
  • Odpowiedz
  • 25
@maniac777 spytałem tylko co z tymi 100 obietnicami na 100 dni rządów, a dostałem dorabianie ideologii, analize mojego życia i ad personam, że doszło u mnie do zwarcia w mózgu. Nie, nie jest mi głupio, ale tobie powinno.

Zrealizowanie 7 tematów ze 100 to faktycznie sukces jak na polską politykę. KO nie ma większości, i było mało prawdopodobne przed wyborami, że będzie miał, ale nie przeszkodziło to w obiecywaniu gruszek na wierzbie.
  • Odpowiedz
PS: Tusk ma 157 mandatów w 460-o osobowym sejmie więc 34% miejsc. KO nie ma większości by uchwalić samodzielnie cokolwiek, a nawet gdy do postulatów przekonają pozostałe partie demokratycznej koalicji rządzącej to jeszcze przez rok jest Adrian na stanowisku.


@maniac777: Co ty za fikołki robisz, może nie pamiętasz ostatniego głosowania gdzie KO zagłosowało przeciw podwyższeniu kwoty wolnej które samo deklarowało w 100 konkretach?
Tusek pluje na wyborców ale widzę, że jesteś
Nighthuntero - >PS: Tusk ma 157 mandatów w 460-o osobowym sejmie więc 34% miejsc. KO ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: ja wciąż im daje czas. Nie wyrobili się w 100 dni - ok, trudno, nie wyszło. Traktuje to jako niezrealizowanie najmniej ważnej obietnicy numer 101, jaką było wyrobienie się w krótkim terminie.
Ale mają 4 lata, zobaczymy ile z setki zostanie zrealizowane ze spóźnieniem a ile wcale.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Tutaj niezłyfikoł pisu przytaczasz. 8 lat rządzili socjal rozdmuchany do granic możliwości i po 8 latach nagle wpadają na pomysł by zrobić wrzutkę wnioskiem o głosowanie które oczywiście przegrają by inni pisowscy mieli do czego się branzlować ;)

Projekt jest procedorwany w komisji. Masz tutaj jego status:

https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=194

Głosowanie nie dotyczyło odrzucenia lub przyjęcia projektu.
  • Odpowiedz