Wpis z mikrobloga

Pamietam, ze jak byłem świeży na wykopie, to myślałem, ze piszecie „różowy pasek” o dziewczynach, bo chodzi o cipke, a dopiero po roku skaplem się, ze pod awatarem mamy kolory oznaczające płeć XD

#zalesie #heheszki
  • 120
  • Odpowiedz
ja dalej nie wiem czy jak ktoś pisze "op co dodał" to chodzi że op= chłop , czy to po prostu z angielska skrót original poster
  • Odpowiedz
@Kremufka2137: ja w sumie wiedziałem, że chodzi o kręcenie afery ale nie zastanawiałem się nad genezą tego wykopowego idiomu (mimo, że samego gifa widziałem kilka razy)
Pamiętam jak parsknąłem gdy zorientowałem się, że ten typ z syreną na plecach wygląda jak nasz orzeł z Wisły xDD
  • Odpowiedz
to są tzw. kwadraty. Jak pedalarz przejedzie po mapie która jest podzielona na takie regiony w kształcie kwadratu to oznacza nowy kwadrat. Albo po prostu kilometry przejechane.


@Barto_: kolejna tajemnica wykopu wyjaśniona ;o zawsze się zastanawiałam, co to za cyferki, ale nie pomyślałabym, że ich geneza będzie aż tak durna xd
  • Odpowiedz
@RudyZibi: to, że tyczy się to kręcenia afery można było wykminić z kontekstu, ale jakoś trochę trwało zanim zobaczyłem gifa i połączyłem kropki
Jeszcze jedna rzecz która mi chwilę zajęła aby zajarzyć to system działania Mikroblog+ ale tutaj już nic więcej nie zdradzę żeby nie psuć zabawy młodszym którzy mogą to przeczytać
  • Odpowiedz