Wpis z mikrobloga

Ma ktoś link do jakiejś nawigacji GPS OFFLINE na Androida ? (Taniej lub "crackowanej"). Kupiłem jakiś czas temu automape (nie jest tania) i #!$%@?*** okazało się że mogę z niej korzystać tylko na jednym urządzeniu (ew zmieniać za każdym razem kartę pamięci!!).... Debilizm....

Najlepiej gdyby była to automapa (chyba najlepsze navi), bo na torrentach nie mogę znaleźć nowszej niż 2 lata, czy ogólnie działającej :(

#gps #mapa #mapy #android #pytanie #kiciochpyta
  • 15
@Carlos_Irwin_Estevez: Akurat z tym sygicem automapa wygrywa, w sumie w PL to tylko automapa. Jeździsz zawodowo, więc wpadek być nie może i niestety, poza automapą chyba dużego wyboru nie masz.

Ja kupiłem sygic, bo mi się w wersji testowej sprawdził w europie zarówno w aucie jak i pieszo, a do tego w cenie rocznej automapy eu mam dożywotnie aktualizacje. Mapy chyba są z tomtoma.
Ja kupiłem sygic, bo mi się w wersji testowej sprawdził w europie zarówno w aucie jak i pieszo, a do tego w cenie rocznej automapy eu mam dożywotnie aktualizacje


@piotreek88: Trochę chaotycznie to napisałeś i nie bardzo rozumiem... I jasne, automapa jest najlepsza, jednak nie będę płacił po 250zł na każde urządzenie ;/ Dlatego szukam czegoś w miarę dobrego. Przetestuję obie navi i się okaże jak to wygląda.