Wpis z mikrobloga

Czy wykopki to deb*le? Jak najbardziej.

Nie dziwię się czemu ludzie odchodzą z tego portalu. Jakim głąbem trzeba być, aby wiązać obecny poziom stopy bezrobocia z takim czynnikiem jak imigracja nie zwracając uwagi na dane, wykresy, specyfikę regionu oraz cykl w naszej zglobalizowanej gospodarce. Ręce opadają, gdy ktoś snuje jakieś teorie dlaczego (co zabawne) stopa bezrobocia w Szwecji rośnie NIEPRZERWANIE od 35 lat (XD). Podpowiem, nie rośnie od 35 lat, a największa stopa bezrobocia była 2-3 dekady temu.

Wykopek to taki prostak. Gdy widzi artykuł o Szwecji to jest jak taka małpa klikająca w przycisk z napisem ,,zaraz upadnie". Smutnopolak, którego atakuje cały świat pogrążający się w chaosie.

#debile #neuropa #4konserwy #szwecja #wykop

https://www.theglobaleconomy.com/Sweden/Unemployment_rate/
https://www.researchgate.net/figure/Unemployment-rate-in-Sweden-1983-2017_fig1_337224163
Ordo_Publius - Czy wykopki to deb*le? Jak najbardziej. 

Nie dziwię się czemu ludzie ...

źródło: obraz_2024-05-13_121511164

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 6
Wykopki tocza piane ale prawdą jest tez, ze Szwecja wziela za duzy ciezar na swoje barki z tyloma inzynierami i chirurgami.


@SUBAGAZI: To, że Szwecja może prowadzić nieefektywną politykę imigracyjną to jedno, ale żeby łączyć jeden czynnik ze wszystkim i jeszcze bić pianę, że Szwecja upada, to trzeba mieć IQ taboretu.
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: Cokolwiek tam by się nie stało, to i tak ku bólowi dupy nigdy nie zostanie tam zaakceptowany jakiś zjeb w stylu Mileiego czy tam innych tatchersto-randystów, bo to po prostu kwestia mentalnościowa. Skandynawowie są komunitarystami z natury i jakiekolwiek rozwiązywanie kwestii kryzysowych będzie uwzględniać ten element jako bezdyskusyjny, obojętnie czy będzie tam rządzić lewica czy prawica.
  • Odpowiedz
  • 1
Posrednio mozna to laczyc ze wszystkim, integracja tych przybyszy tez wygenerowala koszta ktore panstwo musialo prawdopodobnie niwelowac zaniedbujac inne obszary. Proste


@SUBAGAZI: No to masz teraz temat na pracę magisterką. Zbadaj korelacje oraz jej istotność i powiedz nam jaki jest zły wpływ polityki imigracyjnej Szwecji na sytuację gospodarczą.
  • Odpowiedz