Wpis z mikrobloga

W związku z faktem, iż dokonałem zakupu flakonu króla Bożego jedynego a Pana naszego Jezusa Chrystusa Creeda Aventusa, chciałem zapytać bardziej doświadczonych kolegów z tagu:

Co polecacie na odwodnienie spowodowane nieprzerwanym pluciem na biedaków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
często kupujesz nowe flaszki?


@underrated: ta flaszka jest pierwsza, proszę więc wybaczyć mi mój brak doświadczenia w obszarze wyżyn społecznych i pytania typowe dla nowicjusza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W związku z faktem, iż dokonałem zakupu flakonu króla Bożego jedynego a Pana naszego Jezusa Chrystusa Creeda Aventusa, chciałem zapytać bardziej doświadczonych kolegów z tagu: Co polecacie na odwodnienie spowodowane nieprzerwanym pluciem na biedaków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gieremek jak to napisał Jan w Świętej Ewangelii - "myślenie, że aventus to szczyt luksusu i kunsztu perfumiarstwa czyni cię jeszcze większym biedakiem niż przeciętny arabiarz, albowiem uległeś marketingowi i
  • Odpowiedz
  • 2
myślenie, że aventus to szczyt luksusu i kunsztu perfumiarstwa czyni cię jeszcze większym biedakiem niż przeciętny arabiarz


@lecoffe: arabiarz zaklina rzeczywistość jak węża fletem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak to napisał sam Allah w Koranie, świętej arabskiej księdze: "Uga Buga, wiadro łokieć, 100% podobieństwa"
  • Odpowiedz