Wpis z mikrobloga

@robertkk: dookólny claymore (zwracają uwagę bardzo gruba podstawa mająca uchronić "to co jest pod spodem" przed efektami wybuchu oraz duże podwójne rączki - widać, że to jest ciężkie, to nie antena, tylko coś litego w środku) - aktywny system likwidacji na drony i PPK. Ale montaż w tej lokalizacji i detonacja (ciekawe jak detonują, musi być jakiś wykrywacz dronów/PPK czy coś w tym stylu, nie można tego powierzyć człowiekowi - za
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: dzieki wielkie za dobre informacje. Czyli podejście ciężkie, uniwersalne i dookólne jest prawidłowe,, jedynie wnętrze nie ma bum bum, tylko wali falami radiowymi :D Nie miałem tych danych, wnioski wyciągałem tylko na bazie tego jednego zdjęcia, a bardzo mi nie pasował ciężar tego ustrojstwa do anteny. A jednak antena...
  • Odpowiedz
dookólny claymore (zwracają uwagę bardzo gruba podstawa mająca uchronić "to co jest pod spodem" przed efektami wybuchu oraz duże podwójne rączki - widać, że to jest ciężkie, to nie antena, tylko coś litego w środku) - aktywny system likwidacji na drony i PPK


@greg818181: Toś wymyślił, powinieneś zmienić ksywe na bajkopisarz xD

Tak jak wyżej. System do zakłócania dronów i jest sosowane przez rosjan od dawna (~6 miesięcy?).
  • Odpowiedz
@WesolyLudwiczek: jeszcze raz, bo odpisałem koledze powyżej - wnioski wyciągnięte na bazie jednego zdjęcia i niczego więcej. Podstawa moja do eliminacji, że to antena - duży ciężar, duża solidna podstawa dosyć pomocna do ochrony przez bum bum kierunkowym. Można to nazwać jak najbardziej bajkopisaniem :D. Ale już kolega powyżej ładnie wskazał dokumentację rosyjską i już wiemy, że to antena dookólna uniwersalna z podstawą magnetyczną. Spoko rozwiązanie muszę przyznać.
  • Odpowiedz
Nie miałem tych danych, wnioski wyciągałem tylko na bazie tego jednego zdjęcia, a bardzo mi nie pasował ciężar tego ustrojstwa do anteny. A jednak antena...


@greg818181: to następnym razem nie pisz takich bzdur, jakbyś wiedział co piszesz :-) Proponuję używać frazy "wydaje mi się, że..."
  • Odpowiedz
nie wiem nic poza domyslem, ze to na drony


@robertkk: urządzenie było opisywane na jakiejś rosyjskiej stronie, pewnie na topwar.ru. Wynalazek jakiejś prywatnej firmy, zbierał dobre recenzje.
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: o mój Panie, twórco wielki z Elektrody, wybawco i wiedzący wszystko, mój błąd. Obiecuję, że dzisiaj wieczorem wychłoszczę się w Twoim imieniu, a jutro założę coś kłującego tam gdzie być nie powinno i cały dzień będę o Tobie myślał :D Wystarczy? ;P
  • Odpowiedz