Wpis z mikrobloga

Jaki to jest farmazon. Ferrari twierdzi, że to Salt Papi miał problemy w tej walce, że prawie go znokautował, że w sumie to miał 3 tygodnie treningów, no i na koniec dodał, że zmęczył się przez to, że sędzia odjął mu 2 punkty i musiał szarżować ;d
A i jeszcze nazwał Salt Papi "topką", gdzie gość jest przeciętniakiem w świecie freaków.
Chłop został ZDEKLASOWANY przez średniaka i kolejny raz widzi problem w każdym tylko nie w sobie. Kolejny raz sędzia zawinił, mało czasu na przygotowania, kontuzja etc
#famemma #amadeuszferrari
qwe_ - Jaki to jest farmazon. Ferrari twierdzi, że to Salt Papi miał problemy w tej w...
  • 14
  • Odpowiedz
Ferrari twierdzi, że to Salt Papi miał problemy w tej walce


@qwe_: problemy, chyba żeby nie paść ze śmiechu xD 101 farmazonów Roślika, zawsze jakaś odlepiona wymówka po przegranej xD tym razem złamany hamstring xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 12
@RafDan: żadna tam freak gra, jest zwykłym farmazonem. On cały czas szuka wymówek, nie trenuje. Mógłby dużo osiągać, gdyby POTWIERDZAŁ swoje zapowiedzi a takto jest krzykaczem do bicia.
  • Odpowiedz
@qwe_: Gadasz o nim? Tak. Tworzysz wpisy? Tak. Nabijasz mu popularność? Tak. I dzięki temu on jest królem, a Ty jedynie nie rozumiesz jak to rozgrywa.

Jak ktoś jest nudny, to jest na spodzie rankingu, i ginie jako postać. Ferrari jedzie na tym samym patencie od lat, a Ty dalej tego nie rozumiesz xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Gadasz o nim? Tak. Tworzysz wpisy? Tak. Nabijasz mu popularność? Tak. I dzięki temu on jest królem, a Ty jedynie nie rozumiesz jak to rozgrywa.


@RafDan: bzdura, nie kupuję żadnego PPV z jego udziałem, nie daję się na to nabrać i kibice angielscy już też na tego farmazona nie nabiorą się drugi raz.

Jak ktoś jest nudny, to jest na spodzie rankingu

Ale ktoś może być przebojowy i potwierdzać swoje słowa
  • Odpowiedz
bzdura, nie kupuję żadnego PPV z jego udziałem, nie daję się na to nabrać i kibice angielscy już też na tego farmazona nie nabiorą się drugi raz.


@qwe_: Nigdzie nie napisałem nic o PPV xD Przecież stworzyłeś o nim wpis, i nabijasz mu popularność, więc jaka bzdura xD

Ale ktoś może być przebojowy i potwierdzać swoje słowa w klatce.


@qwe_: To niech idzie do sportowej gali, bo we freakach walka
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Nigdzie nie napisałem nic o PPV xD Przecież stworzyłeś o nim wpis, i nabijasz mu popularność, więc jaka bzdura xD


@RafDan: swoim wpisem zniechęcam wręcz do kupienia PPV na jego przyszłe ewentualne walki. Popularności na tagu FAME mu nie możesz zrobić, bo każdy tego farmazoniaza tutaj zna i mało kto daje się na niego nabrać. xd

To niech idzie do sportowej gali, bo we freakach walka jest dodatkiem do show.

Takim
  • Odpowiedz