Wpis z mikrobloga

Jaki to jest farmazon. Ferrari twierdzi, że to Salt Papi miał problemy w tej walce, że prawie go znokautował, że w sumie to miał 3 tygodnie treningów, no i na koniec dodał, że zmęczył się przez to, że sędzia odjął mu 2 punkty i musiał szarżować ;d
A i jeszcze nazwał Salt Papi "topką", gdzie gość jest przeciętniakiem w świecie freaków.
Chłop został ZDEKLASOWANY przez średniaka i kolejny raz widzi problem w każdym tylko nie w sobie. Kolejny raz sędzia zawinił, mało czasu na przygotowania, kontuzja etc
#famemma #amadeuszferrari
qwe_ - Jaki to jest farmazon. Ferrari twierdzi, że to Salt Papi miał problemy w tej w...
  • 14
  • Odpowiedz
Ferrari twierdzi, że to Salt Papi miał problemy w tej walce


@qwe_: problemy, chyba żeby nie paść ze śmiechu xD 101 farmazonów Roślika, zawsze jakaś odlepiona wymówka po przegranej xD tym razem złamany hamstring xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 12
@RafDan: żadna tam freak gra, jest zwykłym farmazonem. On cały czas szuka wymówek, nie trenuje. Mógłby dużo osiągać, gdyby POTWIERDZAŁ swoje zapowiedzi a takto jest krzykaczem do bicia.
  • Odpowiedz
@qwe_: Gadasz o nim? Tak. Tworzysz wpisy? Tak. Nabijasz mu popularność? Tak. I dzięki temu on jest królem, a Ty jedynie nie rozumiesz jak to rozgrywa.

Jak ktoś jest nudny, to jest na spodzie rankingu, i ginie jako postać. Ferrari jedzie na tym samym patencie od lat, a Ty dalej tego nie rozumiesz xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Gadasz o nim? Tak. Tworzysz wpisy? Tak. Nabijasz mu popularność? Tak. I dzięki temu on jest królem, a Ty jedynie nie rozumiesz jak to rozgrywa.


@RafDan: bzdura, nie kupuję żadnego PPV z jego udziałem, nie daję się na to nabrać i kibice angielscy już też na tego farmazona nie nabiorą się drugi raz.

Jak ktoś jest nudny, to jest na spodzie rankingu

Ale ktoś może być przebojowy i potwierdzać swoje
  • Odpowiedz
bzdura, nie kupuję żadnego PPV z jego udziałem, nie daję się na to nabrać i kibice angielscy już też na tego farmazona nie nabiorą się drugi raz.


@qwe_: Nigdzie nie napisałem nic o PPV xD Przecież stworzyłeś o nim wpis, i nabijasz mu popularność, więc jaka bzdura xD

Ale ktoś może być przebojowy i potwierdzać swoje słowa w
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Nigdzie nie napisałem nic o PPV xD Przecież stworzyłeś o nim wpis, i nabijasz mu popularność, więc jaka bzdura xD


@RafDan: swoim wpisem zniechęcam wręcz do kupienia PPV na jego przyszłe ewentualne walki. Popularności na tagu FAME mu nie możesz zrobić, bo każdy tego farmazoniaza tutaj zna i mało kto daje się na niego nabrać. xd

To niech idzie do sportowej gali, bo we freakach walka jest dodatkiem do show.

Takim tokiem rozumowania to Don Diego czy chociażby Szeliga powinni wywalać do sportowych organizacji ( ͡
  • Odpowiedz