Wpis z mikrobloga

#gtav skończone, ja oceniam grę na 8/10, to bardzo dobra gra ale bez przesady, do największych plusów zaliczam grafikę która od początku do końca robiła na mnie wrażenie, jest piękna zawsze i wszędzie, miasto jest zajebiście zrobione, wnętrza domów (zwłaszcza Franklina później) piękne, dużo detali i drobiazgów (Janek klapki ;>), drugie miejsce w plusach to oczywiście muzyka, jak zawsze wypasiony soundtrack, fajne postacie i aktorzy ich grający (mój ulubiony to Mike, fajny koleś), następny plus to humor, to oceniam 10/10, zajebiście jadą po Facebooku itp. Mam Talentach ;) dalej z zachwytów to będzie najpiękniejsza woda w grach ever, jak sobie śmigałem jakąś łódką to nie mogłem oderwać oczu od wody, odbijającego się od niej słońca, coś pięknego.

Plusów i zachwytów oczywiście jest więcej ale żeby nie przesłodzić to napiszę też co mi się nie spodobało a tu chodzi tylko już o jedno, model jazdy i sterowanie w powietrzu, przyzwyczaiłem się do tego z 4ki i tutaj znowu mocno arcadowy model, jednym się podoba innym nie, ja wolałbym bliżej realizmu, coś jak w 4, samolotem lata się jeszcze ok, start i lądowanie spoko ale heli mi w ogóle nie podeszło i misje gdzie trzeba coś zabrać lub odstawić mi w ogóle nie podeszły a jak już o misjach mowa to kolejnym plusem jest ich różnorodność, zawsze coś innego, nie można narzekać na nudę, fabuła też ok.

Jeszcze raz dziękuję @Zioman za GTAV użyczone do niniejszej recenzji :>

#ps3 #mirkorecenzjaps3 ;)
Liquid_Snake - #gtav skończone, ja oceniam grę na 8/10, to bardzo dobra gra ale bez p...

źródło: comment_yKa8LErDm7WrhA9LqGh3mdX8wI4KEo3f.jpg

Pobierz
  • 8
@Liquid_Snake: Zawsze się zastanawiałem co ludzie widzą w fabule w GTA, co seria to to samo. Zwykła pogoń za obrabowaniem jakiegoś banku, zemsta na innych frajerach, strzelanina z wojskiem i ucieczka przed policją. Jedynie co mnie urzeka w tych grach to grywalność. Można grać i grac a gra się nie nudzi. Oprócz wątku głównego zawsze są misje poboczne, zwiedzanie świata w celu poszukiwania znajdziek, wyścigi, skoki, golf, triatlon, polowania, no ponad
przecież model jazdy jest zajebisty, a w IV to właśnie katastrofa


@Zyvalt: Tak samo myślałem o IV jak zaczynałem grać, pod koniec V przyzwyczajałem się ale moim zdaniem zbyt nadsterowny model jazdy, za bardzo szarpie na boki przy lekkim wychyleniu analoga.
@ThrashMetal: Fabuła jest ok, bardziej postacie mi się podobają, świetnie zrobione charakterki, zwłaszcza Mike :) Frank jakiś tak bez polotu, Trevor kozak ale czasami za mocny ;)

Co teraz? wracam do zaczętego inFamous 1 (PL) a później dokończę Tomb Raidera (może platynę docisnę) a jeszcze później pewnie już nie wytrzymam z tęsknoty i wrócę do domu (MGS :>).