Wpis z mikrobloga

@ksndr: nie musisz wymyślać nowych jednostek chorobowych które w naturze nie występują. Świetnie widzimy te ścieżki, prawdopodobnie lepiej od Ciebie i mamy w nie #!$%@?, ich sposób wykonania, zaprojektowany przebieg i ilość rozbitego szkła, pozostawionych hulajnóg eliminuje je z użytku dla roweru, trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć i co mi zrobisz? Dawaj chociaż zesraj się jadem.
  • Odpowiedz
  • 10
@T1001 Pedalarzu, a czy idąc twoim rokiem rozumowania, ja mam jeżdzić moim motocyklem po chodniku, bo na jezdni są dziury, nierówna droga i studzienki kanalizacyjne na ktorych można siepoślizgnąć?
To nie jest żaden argument. Masz drogę taka jaka jest i to z niej powinieneś korzystać.
  • Odpowiedz
Świetnie widzimy te ścieżki, prawdopodobnie lepiej od Ciebie i mamy w nie #!$%@?


@T1001: Dobrze, że tacy cykliści są zbyt głupi, żeby zrobić prawo jazdy:D W innym wypadku mielibyśmy całą rzeszę kierowców, którzy jak ty "mają #!$%@?" w dziurawe i niewygodne drogi, więc wybierają chodnik xD

Dawaj chociaż zesraj się jadem.


@T1001: I kto tu się zesrał, ty czy OP? xDD
  • Odpowiedz
@lhotse89: tobie odpowiem, ale się zesraliscie, o to chodziło. Prawo jazdy mam od 18 lat, używałem go i nadal używam w ramach wykonywnego zawodu, specjalisto. Tak naprawdę użytkuje te ścieżki (zwłaszcza w miescie) a rowerem jeżdżę głównie w terenie. Masz jedna perspektywę, prawdopodobnie nigdy nie przejachales rowerem więcej niż 20km, ścieżki używasz ramach przejazdu 2km po harnasia albo i nie i nie masz zielonego pojęcia o ich stanie faktycznym tylko oglądasz
  • Odpowiedz
nie musisz wymyślać nowych jednostek chorobowych które w naturze nie występują. Świetnie widzimy te ścieżki, prawdopodobnie lepiej od Ciebie i mamy w nie #!$%@?, ich sposób wykonania, zaprojektowany przebieg i ilość rozbitego szkła, pozostawionych hulajnóg eliminuje je z użytku dla roweru, trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć i co mi zrobisz? Dawaj chociaż zesraj się jadem.


@T1001: Dostosuj prędkość do warunków na niej. Nie dziękuj.
  • Odpowiedz
tobie odpowiem, ale się zesraliscie, o to chodziło. Prawo jazdy mam od 18 lat, używałem go i nadal używam w ramach wykonywnego zawodu, specjalisto. Tak naprawdę użytkuje te ścieżki (zwłaszcza w miescie) a rowerem jeżdżę głównie w terenie. Masz jedna perspektywę, prawdopodobnie nigdy nie przejachales rowerem więcej niż 20km, ścieżki używasz ramach przejazdu 2km po harnasia albo i nie i nie masz zielonego pojęcia o ich stanie faktycznym tylko oglądasz je sobie
  • Odpowiedz
@lhotse89: dobra dziadek skącz #!$%@?ć kocopoly o weekendowych wypadach po 1k km i porównywać jazdę rowerem po drodze do jazdy samochodem po chodniku, bo się kompromitujesz.
  • Odpowiedz
nie musisz wymyślać nowych jednostek chorobowych które w naturze nie występują. Świetnie widzimy te ścieżki, prawdopodobnie lepiej od Ciebie i mamy w nie #!$%@?, ich sposób wykonania, zaprojektowany przebieg i ilość rozbitego szkła, pozostawionych hulajnóg eliminuje je z użytku dla roweru, trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć i co mi zrobisz? Dawaj chociaż zesraj się jadem.


@T1001: samochodziarze jakoś nie jeżdżą chodnikami bo są dziury na drodzę, w dupie mam
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@lhotse89: dobra dziadek skącz #!$%@?ć kocopoly o weekendowych wypadach po 1k km i porównywać jazdę rowerem po drodze do jazdy samochodem po chodniku, bo się kompromitujesz.


@T1001: jak na razie to skompromitowałeś się swoim pierwszym wpisem w tym wątku. Jakbyś miał honor, to byś się zreflektował i to odszczekał. Jakbyś miał rozum, to byś strategicznie zamilknął. Ale widać brak ci jednego i drugiego xD
  • Odpowiedz