Wpis z mikrobloga

#doping #sterydy #testosteron, od jakiegoś czasu słabo się czuję , tzn mało energii, jestem strasznie zamulony. Bije aktualnie cypio co 6 dni. I tak sobie zrobiłem dziś rano badania: test, prolka, estro i glukoza. Dziś był 6 dzień bez iniekcji, badania wykonałem dziś rano. Właśnie sprawdziłem wyniki i mój testosteron wynosi : 415,48ng/dl. Pierwszy raz mam taką sytuację. Pytanie: co 6 dni cypio to za długo? Czy może źle robię iniekcje (o ile to możliwe)? Lab cały czas ten sam.
  • 11
  • Odpowiedz
@Tacom: Jak regularnie wstrzykujesz teścia to organizm samoreguluję się przez co ogranicza jego produkcje,dostaję go z zewnątrz więc sam mniej go produkuje,stąd też może wynikać twój spadek.
  • Odpowiedz
@Tacom: Norma testosteronu dla mężczyzn mieści się między 9,0 a 34,7 nmol/l (260–1000 ng/dl) to jest dawka którą możesz osiągnąć normalnie bez szprycowania się.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grovegod ja to doskonale wiem, ale ja na bombie jestem od 2 lat i robię badania co 4-6 miesięcy i zawsze skala była zamknięta. Pierwszy raz mam coś takiego :)
  • Odpowiedz
@Tacom:

Haha , dzięki. Po prostu jak robiłem wcześniej badania to zawsze test był ponad 1500.


z 1500 na 415 a to nie wiedziałem że taki poziom miałeś wcześniej,faktycznie duży spadek.
  • Odpowiedz
@Tacom: Przede wszystkim jeśli widzisz jeśli widzisz jakieś zmiany w swoim organizmie które cię niepokoją wiążące się z tą zmianą poziomu to nie ma co po forum z śmiesznymi obrazkami pisać tylko endokrynolog on ci powie co i jak.Jeśli cały czas czujesz się spoko to wiadomo jechać obserwować :D może następne badania będą już koło tego poziomu 1500.
  • Odpowiedz