Wpis z mikrobloga

KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (85 JUŻ) DLA JEGO

Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy

KOŁCHOZOWE ZAPRACOWANIE
Nie było dawno żadnego info z jednego powodu - pracuję xD. Jako, iż jestem zatrudniony w sklepie budowlano-ogrodniczym a pogoda dopisuje, to wyobrazić sobie możecie, że mam pełne ręce roboty. W tym miesiącu zrobili mi zmiany po 8h (i rzadko po 12h) bym był więcej dni w pracy, taki jest zapierdziel. Przez to, że dużo pracuję mam mało czasu na aktywności typowo huopskie. W tym miesiącu się to jednak zmieni (pomimo tego całego #!$%@?).

POWRÓT HUOPSKI
Od wtorku wracam na #silownia (bo dopiero będę miał jak z pewnych przyczyn). Nie ukrywam, troszkę się huop rozleniwił, dobrze jednak że nie #!$%@?ło bebzona dla jego. Na siłownię będę chodził 3x w tygodniu. Taki mam cel niezależnie od tego jak ułoży się praca i inne sprawy. Powrót odbędzie się nie tylko na siłowni, bo huop wraca do #rower xD. Ostatnio rowerek poszedł w odstawkę bo pogoda była średnia a potem już tak został w szopie xD. W wolne dni jednak brakuje mi tego pedałowania.

PLANY HUOPSKIE
Plan na jutro? #!$%@? 12h w słońcu xD. Mam już opaleniznę na robola nawet. Plan na niedzielę? Wolne - zamierzam ogarnąć dosyć mocno auto bo syf i aż wstyd takim śmigać xD. Jak się uda to rowerek.

VLOGI HUOPSKIE
Wiem, że zaniedbałem swoją twórczość, której niektórzy się domagają, no ale... #!$%@? nie xD. Tak czy inaczej pragnę uspokoić, że filmiki wrócą, nawet są w trakcie "montażu"... tylko nie wiem kiedy się wyrobię. Dużo się dzieje (pomimo tego, że nic się nie dzieje xD) w życiu huopa.

I tu tego... ostatnio mam jakiś nawrót miesiąca "miodowego", bo dużo energii mam, którą skutecznie wysysa #kolchoz xD. Zdrowia koledzy!

#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #wychodzimyzprzegrywu
HuopWsiowy - KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (85 JUŻ) DLA JEGO

Tag do obserwowania/czarnoli...

źródło: uqdg3qn9ibwa1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz