Wpis z mikrobloga

Kuźwa, przecież kuce, wszelkie brauniarstwo i konfiarstwo, to najgłupsze stworzenia na tej planecie xD Oni chyba serio myślą, że Kosiniak jako minister obrony narodowej ma już przygotowany plecak, żeby w jak najkrótszym czasie w razie wojny spier%#^ć za granicę xDDD I oczywiście pochwalił się tym w mediach, brzmi logicznie xD

#polityka #konfederacja #sejm #bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
Gours - Kuźwa, przecież kuce, wszelkie brauniarstwo i konfiarstwo, to najgłupsze stwo...

źródło: IMG_3605

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Gours WKK pokazuje najlepszy nordycki wzorzec działania podczas wojny, a prawaki szczują. Znają tylko realia wojny z Call of duty i husarskiego imaginarium. Antypatrioci wycierający sobie mordy białym i czerwonym. Ciężko w tym kraju gardzić kimś mocniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@varres: ja się na tym nie znam, ale wszystkie osoby związane z militariami twierdzą, że to normalna sprawa, a wręcz pożądana
  • Odpowiedz
@Gours: kosiniak w wywiadzie mówił że spakował plecak jak jechał z grupą parlementarzystów na ukrainę po wybuchu wojny i że ten plecak już tak zostawił i jest gotowy jakby byla potrzeba. magia nagłówków
  • Odpowiedz
@varres: chociaż Kosiniak, razem z Hetmanem są dla mnie powodem dla którego nie zamierzam w przyszłych wyborach głosować na 3D, to jednak tutaj to właśnie brzmi dobrze.

Musimy w końcu skończyć z doktryną umierania za ojczyznę, bo przynosi to skutek odwrotny do zamierzonego (to my tworzymy ten Naród i Ojczyznę, gdy nas zabraknie to chociażby nasze miasta stały, Polski nie będzie).

W momencie szturmu na Warszawę i lądowania rosyjskich komandosów na
  • Odpowiedz
Kuźwa, przecież kuce, wszelkie brauniarstwo i konfiarstwo, to najgłupsze stworzenia na tej planecie xD Oni chyba serio myślą, że Kosiniak jako minister obrony narodowej ma już przygotowany plecak, żeby w jak najkrótszym czasie w razie wojny spier%#^ć za granicę xDDD I oczywiście pochwalił się tym w mediach, brzmi logicznie xD


@Gours: najlepsze jest to, że konfiarze robią ten sam spin pisowski
d4wid - >Kuźwa, przecież kuce, wszelkie brauniarstwo i konfiarstwo, to najgłupsze stw...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gours jesus ludzie to są jednak średnio rozgarnięci, nawet tutaj w wątku. Ale to tylko pokazuje, jak szura po dnie edukacja społeczeństwa na temat podstaw. Plecak ewakuacyjny nie służy do #!$%@? z kraju, ale żeby móc się szybko ewakuować z danego miejsca np jeśli bomba mi spadnie obok bloku, to łapię telefon i plecak, i mam wszystko co pozwoli mi przeżyć w razie czego kilka dni w jakiejś pieczarze albo w drodze
  • Odpowiedz
@Gours: Konserwy:
Brońmy gotówki, dajcie wolny dostep do broni, bushcraft i niezaleznośc od państwa, bądź przygotowany na sytuacje awaryjne

też konserwy:
plecak wypadowy na sytuacje awaryjne? hehe #!$%@? w rurkach bedzie uciekał do Rumuni pewnie
  • Odpowiedz
@Gours: Kosiniak lub Kamysz powiedział że ma plecak na wypadek klęski żywiołowej. Podchwycili to pisowcy i zaczęli spamować memami że Kosiniak ucieknie w razie wojny. Oczywiście konfiarze nie zawiedli przyjaciół w potrzebie i powielają tego fejka.
  • Odpowiedz