Wpis z mikrobloga

@TenXen47: Gościu chyba myśli na zasadach "mój zbrodniarz wojenny jest lepszy niż twój" xD

W ogóle w #!$%@? zabawne, że teraz konfiarze będą się licytować na zbrodniarzy wojennych gdy ich posłowi wytkniesz hipokryzję xD
  • Odpowiedz
Dla ruskiego Brauna napadnięcie kraju graniczącego z polska to za mało by Putin był zbrodniarzem.


@TenXen47: wedle twojej definicji to pewnie połowa polskich władców była zbrodniarzami xD
Putina można tak nazywać ale powody są zupełnie inne kolego ;3
  • Odpowiedz
@TenXen47:

zwróćcie uwagę, że on nazywa zbrodniczą kacapską napaść "wojną rosyjsko-ukraińską" tak żeby nie wskazać agresora
  • Odpowiedz
  • 0
@podjad3k: robili to co te kraje nam samym. Bo takie to były czasy że było to w 100% normalne i żadnych międzynarodowych praw nie łamano. A wręcz przeciwnie, było to czymś chwalebnym.
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: sądzę że o wydarzeniach z przed przeszło 70 lat wiadomo już wystarczająco wiele aby nie było wątpliwości, że był zbrodniarzem.

@afc85 tak wiem że dla ciebie i szerzonej przez ciebie sowieckiej propagandy to najpierw były tylko ćwiczenia, a teraz to tylko operacja specjalna a nie wojna. Ale dla mnie z polskiego punktu widzenia to wygląda na pełnoprawną wojnę u moich sąsiadów. Od kilku lat walczą tam ze sobą
  • Odpowiedz
@zalp >sądzę że o wydarzeniach z przed przeszło 70 lat wiadomo już wystarczająco wiele aby nie było wątpliwości, że był zbrodniarzem.

Chwileczkę, w takim razie dlaczego Braun o współczesnych wydarzeniach o których wie niewiele co sam stwierdziłeś jednych nazywa zbrodniarzami a do innych nie spieszy się z ocena?
  • Odpowiedz