Wpis z mikrobloga

Postanowiłem:
Na razie przejdę na 1 piętro na produkcję, ale nie wiem czy poinformować szefa, że w najbliższej przyszłości, będę chciał złożyć wypowiedzenie...
Na prawdę zdenerwowałem się, że nie które osoby mają kryte plecy, i najbardziej obrywają Ci, co sami walczą o wszystko, ze wszystkimi...
Jednakowo powinienem mieć już to w odbycie, bo nie będę musiał męczyć się z tymi fałszywymi ludźmi...

A po pracy trzeba będzie znowu odbyć spacer, bo muszę wykupić receptę...

#przegryw #depresja #samotnosc #zyciejestdodupy
  • 15
  • Odpowiedz
@Akinori456: nigdy nie informuj wcześniej szefostwa o zamiarze odejścia z firmy jeżeli zaniedbują Ciebie jako pracownika. Jeżeli przez cały ten okres pracy u nich nie potrafili sprawić, że ta praca Cię cieszyła, to co się niby zmieni jak im powiesz, że chcesz niedługo odejść? - nic. W najgorszym przypadku będą Ci robić pod górkę i prowokować. Powodzenia miras.
  • Odpowiedz
@Akinori456: Nie informuj - poniesiesz jedynie straty i nic nie zyskasz na tym. Znajdź sobie inną opcję zanim odejdziesz i nie ugnij się jakby nagle zaczęli oferować coś lepszego żeby odwieść Cię od zamiaru zmiany pracy. Powodzenia
  • Odpowiedz
nigdy nie informuj wcześniej szefostwa o zamiarze odejścia z firmy jeżeli zaniedbują Ciebie jako pracownika. Jeżeli przez cały ten okres pracy u nich nie potrafili sprawić, że ta praca Cię cieszyła, to co się niby zmieni jak im powiesz, że chcesz niedługo odejść?


@Wezwoguleicstont: kumpel z roboty parę lat temu zaczął rzucać w rozmowach,, że "on to szuka nowej pracy", "napisał już CV", "był już na kilku rozmowach" itp. Po jakimś
  • Odpowiedz