Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Aktualnie mam 29 lat i do 25 roku życia indentyfikowałem się jako przegryw, jeżeli chodzi mojej parametry z tamtego czasu to 180, regularnie chodzący na siłkę, morda bez wyraźnych rys, krzywy i za duży nos, norwood 3, krzywe i żółte zęby. Rzeszta nie odbiegała od normickich standardów. Oceniałem wtedy siebie jako incela 3.5/10.
Po skończeniu studiów zaczełem zarabiać wreszcie własne pieniądze (branża consulting) więc postanowiłem naprawić swoje wady. Po weryfikacji ceny i bezpieczeństwa decyzja padła na zrobienie nosa i wolumetri szczęki w Polsce a całej reszty w turcji
Jeżeli chodzi o koszty to przeszczep włosów to wyszło 2.5k euro, licówki na zęby 6k euro, załatwiłem to za jednym zamachem co do nosa to koszt w polsce w roku 2022 wyniósł mnie 20k. Wolumetria szczęki (ostrzyknięcie kwasem hiauronowym) 2k raz na pare miesięcy, niestety trzeba to powtarzać. Aktualnie cieszę się idealnym uśmiechem, mocno wyraźnymi liniami szczęki i całkowitym brakiem zakoli (nikt, mi nie powiedział po przeszczepie, aby coś z włosami było nie tak) nos również jest prosty tak jak być powinien. Sumarycznie dodając do tego dobrą sylwetkę, którą od zawsze miałem (od 2 roku studiów) zaliczyłem awans na mocne 6/10
Najważniejszym jednak skutkiem mojej metamorfozy jest uwaga i wreszcie jakaś atencja od kobiet, to czego nigdy dotychczas nie miałem. Udało mi się stracić prawictwo, wprawdzie w wieku 27 lat ale zawsze to coś. Moje życie towarzyskie odżyło, teraz to w 80% kobieta do mnie pisze a nie ja do niej. Nie są to w prawdzie mega ładne kobiety ale zwykłe przeciętne laski ale dla kogoś kto zawsze był traktowany jak gówno i tak jest to mega uczucie. Od pół roku jestem w szczęśliwym związku i najważniejsze jest to, że ktoś mnie kocha, dla kogoś jestem ważny ale też i pożądany jako partner seksualny. Nie sądziłem, że wygląd jest tak istotny i tak wiele od niego zależy, nawet ludzie zaczeli do mnie się uśmiechać..
Na koniec chcem wam powiedzieć o jednym błędzie, na studiach myślałem, że jak uderzę na siłkę to będę pożądany, największa bzdura jaka jest powszechna w opini facetów. Jeżeli masz morde trola to nawet sylwetka ronaldo ci nie pomoże. Kobieta woli typa z dobrą mordą i #!$%@?ą sylwetką niż typa z mordą trola a sylwetką gladiatora. Twoja sylwetka jest jedynie DODATKIEM do twojej twarzy, nie na odwrót.

#przegryw
#blackpill




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz