Wpis z mikrobloga

Czy wam też wydaje się zakładanie rodziny w bloku za coś #!$%@?? Kiedyś może mieszkanie w 5 osób w 3 pokojach by przeszło, jeden salon z TV, jedna sypialnia rodziców i jedna sypialnia dzieci, ale w dzisiejszym świecie, gdy prawie każdy potrzebuje spokojnego stanowiska do pracy nauki to już nie da rady tak normalnie funkcjonować
Jak ludzie mając dzieci w mieszkaniu w bloku logistycznie to ogarniają?
#rodzina #dzieci #pytanie #wychowanie #rozkminy #przemyslenia
Bananek2 - Czy wam też wydaje się zakładanie rodziny w bloku za coś #!$%@?? Kiedyś mo...

źródło: IMG_2664

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Bananek2: a kiedyś nie potrzebowałeś spokojnego stanowiska do nauki? Zmieniło Ci się postrzeganie bo dorosłeś, dla dzieciaka 3 pokojowe mieszkanie to był zamek. Miałam w klasie ludzi co w 4 mieszkali w kawalerce.
  • Odpowiedz
  • 1
@Veela: @Pomruczenie mam na myśli więcej niż 1 dziecko, bo jednemu można zrobić pokój, ale więcej już musi ze sobą pokój dzielić

dla dzieciaka 3 pokojowe mieszkanie to był zamek


Spoko dopóki nie zostanie nastolatkiem, bo maluchy można trzymać razem, ale u nastolatków dzielnie pokoju i brak własnego kąta, brak prywatności może poważnie doskwierać
  • Odpowiedz
  • 0
znałem rodzinę 6 osób w 2 pokojach


@troloslaw: też znam i te dzieci, znane mi osoby bardzo krytycznie to oceniają. uważają, że mieli #!$%@? dorastanie przez to i wiele z nich ma w dorosłości uraz do posiadania własnych dzieci, uważają że to była patologia i że nie powinno tak się robić jak oni sami mieli i z tego powodu nigdy by się na dzieci w takich warunkach sami nie zdecydowali,
  • Odpowiedz