Wpis z mikrobloga

@Luke_Skywalker88: ale jakby nie patrzeć to 17 nie jest czasem na poważny związek a 30 jest właśnie dobrym czasem, a jak laska ma zbyt bujną przeszłość bo romansowała w wieku 17 zamiast siedzieć w książkach to się z taką nie wiążesz i tyle.
  • Odpowiedz
@Erikaa 30 to jest #!$%@? czas na poważny związek bo powiedzmy że kogoś poznajesz w wieku 30 lat, a potem czekasz że 3-4 lata na dobre poznanie się, a potem rodzisz downa lub autyste. Wyśmienicie xd

Najlepszy wiek, to patrząc naljeoszy i tak, jak większość znajomych zrobiła to ok 24-25 lat bo jest pewien bufor.

Ale kontynuując wątek z mema bo trochę o rocikas kota ogonem, może nie załapałaś, ale chodzi o
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: nie no załapałam bo już zbyt dobrze znam wykop - przecież napisałam że jak laska romansowała dużo w młodości (już to ujmę w ładniejsze słowa) a po tej 30 podbija do Ciebie do desperacja nagle to ją zlewasz i tyle.Przecież nie musisz się z taka wiązać i ja to rozumiem. A Ty czekasz na ten moment żeby z jakąś dziką satysfakcją taką laskę zlać :-D ale wiesz przecież że jej
  • Odpowiedz
ą zlewasz i tyle


@Erikaa: Czyli zlewasz każdą, bo każda dosłownie kogoś miała. I to jest normalne i naturalne. Nienormalne i nienaturalne jest się upadlać i obniżać swoje wymagania. A kobiety jak widać nie mają w ogóle honoru i nie potrafią godnie żyć w samotności, na którą tak chętnie skazały setki tysięcy dobrych chłopaków.
  • Odpowiedz
@Erikaa ja sam nic nie zmienię, jak również nie sprawie jej przykrości, po tylu latach skakania po knagach to czy ta knaga czy inna, co dla niej za różnica xd

Problem będą miały jak coraz więcej mężczyzn tak zrobi, wtedy nagle okaże się, że nie będzie z kim się nagle ustadkować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pastaadastra wszyscy normicy na dziale mówią tak, jakby ruchanie było jak trzymanie za rękę. Ja natomiast jakbym miał wyjściową twarz i chodzi na randki, to jakby jakąś mi proponowała zapinanie na 1,2 czy 3 randce to bym ją skreślił. Ba, nawet bym się cieszył jakby była to kobieta z klasą i mi powiedziała, że rucha się po pół roku znajomości, albo w narzeczeństwie (uwaga, zaraz przyjdzie normictwo mnie osrać) bo zegz powinno
  • Odpowiedz